Центральну площу Корюківки перейменовано

16 травня на черговій сесії депутати Корюківської міської ради розглянули питання про перейменування центральної міської площі, яка до цього мала назву «50 років Жовтня». Відтепер вона – «Площа Героїв України». 

Ідея, дати нове ім’я центральній площі Корюківки, виникла після цьогорічних трагічних подій у Києві 18-20 лю­того. Вже 24 лютого у міськраді була скликана позачергова сесія, де й озвучили дану пропозицію. Її винесли на обговорення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту, зв’язку та контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією. І депутати почин підтримали. Отже, з п’ятниці, 16 травня, наша центральна площа має іншу назву. Міський голова Ігор Матюха запевнив, що відповідні інформаційні таблички будуть виготовлені та прикріплені в кількох відведених для цього місцях. А також поінформував присутніх про ситуацію стосовно облаштування пам’ятника на честь Героїв України в нашому місті, та презентував кілька ескізів.

– Усі роботи по його виготовленню взяв на себе один місцевий підприємець, – повідомив міський голова. – Він же погодився профінансувати основні витрати – близько 20 тис. грн. Тобто бюджетні кошти не залучатимуться.
Ігор Матюха через газету звертається до жителів міста з проханням надавати міськраді пропозиції щодо місця, де, на їх думку, краще встановити пам’ятник на честь Героїв України.

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

3 коментарів

  1. Дмитрий говорить:

    Какой один місцевий підприємець? Деньги другие собирали. А памятная доска уже установлена на нужном месте.

  2. Виктор говорить:

    А герои кто, правый сектор? Убийцы одесситов и луганчан?

  3. Олександр говорить:

    А хто те “нужное место” встановив? Купка “крикунів”, які вважають, що знають, чого хочуть корюківчане? Стільки років чекаємо на Меморіал для справжніх, а головне наших героїв. Чи не соромно буде у вічі дивитися, шановні, ще поки живим свідкам корюківської трагедіє, коли відкриватимете новий пам`ятник. Чи такий він необхідний Корюківці? Нехай активісти краще спрямують своє бажання “засвітитися” у напрямку Меморіалу: “постукають” куди треба, листи попишуть, кошти позбирають – вони ж це так хвацько вміють робити? Чому б ні?

Залишити коментар