Творчі поїздки

000 Оксамит

Л. Бабич і М. Шикалова

13 жовтня у Центрі Української культури та мистецтва м. Києва відбулась презентація ювілейного випуску Всеукраїнського суспільно-політичного журналу «Оксамит». На запрошення головного редактора журналу Тетяни Маркелової  у святковому заході взяли участь представники Корюківського районного історичного музею.

Журнал «Оксамит», якому виповнився рік, виходить у світ українською та англійською мовами, – чесно, шляхетно і неупереджено висвітлює події життя країни та світу. Столичний захід мав на меті об’єднати зусилля громадських і культурних діячів, дипломатів, політиків, представників бізнесу й ЗМІ довкола надважливої справи сьогодення – допомоги воїнам АТО. А також обговорити питання формування духовного потенціалу країни, у тому числі й через вітчизняні медіа, налагодити різносторонню співпрацю.
На сторінках шанованого видання вже вдруге висвітлюються події Корюківської трагедії 1943 року. А на шпальтах ювілейного випуску представлена творчість народної майстрині ляльок – корюківчанки Марини Шикалової. Роботи талановитої жінки мали змогу побачити і придбати учасники зібрання, вони прикрасили виставку провідних митців України, яка працювала під час презентації.
Ми заздалегідь почали готуватися до поїздки, яка потребувала певних фінансових витрат. Без допомоги благодійників – не обійтися. Тож щиро вдячні нашому постійному спонсору благодійному фонду «Слов’янський», за надану фінансову підтримку в організації поїздки до м. Києва. Користуючись нагодою, хочу привітати засновників і працівників БФ «Слов’янський» на чолі з його директором Тамарою Георгіївною Бондар з 10-річним ювілеєм з дня його заснування. Нехай на вашому життєвому шляху зустрiчаються лише добро і щастя, міцного здоров’я та достатку.

Людмила Бабич, директор Корюківського історичного музею

Залишити коментар