Тим, хто на службі здоров’я людей

12 грудня у Районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 110-річчя Корюківської ЦРЛ

Пісні і вірші, поздоровлення і побажання,
все це – для них, людей у білих халатах, тих, хто стоїть на варті найбільшої людської цінності – здоров’я! Минулого тижня усі медпрацівники нашої райлікарні, колишні й теперішні, і самі почувалися трішечки ювілярами, бо багато хто з них причетний до розбудови нинішнього головного медзакладу району, а дехто тільки-но розпочинає свій трудовий шлях, проте всі вони вершать одну, благородну справу у стінах районної лікарні, якій нині виповнилося 110 років!

На ювілей, як і годиться, з подарунками і вітаннями завітали численні гості з усієї області. Серед них – Петро Гармаш, начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, Павло Потапко, голова обкому профспілки медичних працівників, Микола Романюк, депутат обласної ради, головний лікар Чернігівської обласної лікарні. Зі словами вдячності за нелегку працю до присутніх звернулися також представники влади: голова райдержадміністрації Віктор Чернуха, заступник голови районної ради Володимир Мартинович, міський голова Валерій Матюха та від головного мецената району – ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» – Наталія Кононова та Дмитро Горелик. Багатьох лікарів та працівників лікарні цього дня було відзначено нагородами різних рівнів.
Зі щирим вітальним словом з нагоди ювілею завітали і наші «сусіди» – головні лікарі Щорської і Семенівської райлікарень: Микола Куценко і Світлана Расулова. Дякуючи за тісну спів-працю медзакладів – щоденну, буденну і дружню – особливо відзначили гінекологічне та офтальмологічне відділення. А ще гості побажали своїм колегам найголовнішого – здоров’я і везіння лікаря. Кажуть, те, наскільки важливе останнє, відчувати і розуміти по-справжньому можуть лише самі лікарі…
Вітаючи своїх колег і ветеранів зі 110-річницею нашої районної лікарні, головний лікар Сергій Пивовар згадав найважливіші віхи становлення закладу: від заснування і дотепер. За цей час у лікарні змінювалися будівлі, кадри, обладнання, методи і підходи лікування хворих… Незмінним у всі часи залишалося одне – подвижницька місія медика, покликання піклуватися про людей і берегти їхнє здоров’я. Сергій Григорович згадав людей, котрі самовіддано трудилися у різні роки у медичній галузі району, а також від імені великого колективу подякував керівництву фабрики техпаперів за відчутну благодійну діяльність, постійну і вагому участь у житті закладу, всебічну підтримку і допомогу.
Учасники художньої самодіяльності міста, серед яких, до речі, чимало і самих працівників найбільшої медустанови району, підготували чудовий концерт, щоб люди, життя яких – постійні тривоги і відповідальність, змогли хоч на короткий час відволіктися від буденного і насолодитися атмосферою свята.

DSC_0974_новый размер

Фото автора

DSC_0925_новый размерDSC_0967_новый размерDSC_0965_новый размерDSC_0961_новый размерDSC_0958_новый размерDSC_0956_новый размерDSC_0953_новый размерDSC_0938_новый размерDSC_0930_новый размерDSC_0912_новый размер

Залишити коментар