У ДТП загинула жінка, водій – у реанімації

Жителька Сновського району зі своєю дочкою 12 лютого їхала до Корюківської районної центральної лікарні. Сіли в попутний автомобіль «Ланос». Утрьох доїхали до рекреаційної зони Корюківського лісгоспу (приблизно за півкілометра до кордону зі Сновським районом), де дорога повертає. І саме у цьому місці з досі невідомих причин лоб у лоб зіткнулися з зустрічним автомобілем «Шкодою», в якій було четверо пасажирів. Смерть у дорослої жінки настала відразу, донька потрапила у лікарню з тяжкою травмою голови і згодом її відправили до обласної дитячої лікарні. Загиблу доставили у Корюківку в морг. Хоча це землі Корюківського району, але хтось із сновських жителів викликав карету швидкої допомоги, яка прибула на місце пригоди раніше нашої. До Корюківської екстреної допомоги повідомлення надійшло о 10 годині 25 хвилин.
– На місці пригоди побачили два легкових авто, – говорить медик Оксана Батрак. – Між ними на снігу – кров. Там же із закривавленим обличчям лежав середнього віку чоловік. Лице у нього було дуже зранене. Нам сказали, що це водій, а якого автомобіля – не знаю.
Керівником виїзної бригади медиків був лікар Анатолій Волощук, який доповнив, що на місці пригоди разом з Оксаною надали меддопомогу, у тім числі наклали головотримач, аби зафіксувати шийний відділ і хребет. «Поклали постраждалого на жорсткі ноші. Схоже на те, що сорокарічний водій отримав множинні рани. І головним завданням було – швидко доставити його до районної центральної лікарні. Коли везли, чоловік від болю дуже кричав. Поруч з ним була його мати, яка першою від нас приїхала до місця пригоди. Попросилася супроводжувати сина». У приймальне відділення Корюківської центральної лікарні його привезли об одинадцятій годині. За словами лікаря-травматолога Григорія Кравченка, постраждалому провели кілька операцій, але він перебуває у важкому стані.
Тяжко постраждали пасажири «Ланоса», який несподівано виїхав на зустрічну полосу. І хоча корюківчани, що їхали у «Шкоді», намагалися уникнути зіткнення, їм це не вдалося зробити. Натомість доля була прихильною до них. Слава Богу, їхнє життя врятували подушки безпеки…

Залишити коментар