У Холмах і Корюківці відсвяткували Масляну!

По-сусідськи…

відзначали Масляну Холми і Корюківка. У суботу Холминська громада, куди з’їхалися представники усіх її сіл, зустрічала у себе корюківчан, а у неділю – Корюківка вітала сусідів та свою територіальну «родину».

Млинці з різними начинками, вареники, пампушки, сало, м’ясо, шашлики, картопля, куліш, чаї, узвари, глінтвейн та інші «еліксири»: у Холмах ними мало торгували – здебільшого пригощали безкоштовно біля кожного столу, а у Корюківці – продавали. Хоча було у місті і безкоштовне (та дуже смачне!) частування від ГО «Корюківська сотня». Їхні куліш і бутерброди з салом зібрали найдовшу чергу!

В обох громадах проводилися спортивні змагання. У Корюківці 12 найспритніших здолали кількаметрового стовпа (за що жартома були прозвані електриками) і заслужено отримали за це подарунки. У Холмах провели конкурс на найсимпатичнішу снігову бабу. Холминці високо оцінили творчі старання представників усіх сіл, які злилися в одну громаду, і талановитих сусідів-корюківчан. На корюківській Масляній неабияку увагу до себе привернув колектив автентичної пісні «Забава», де співали жінки-корюківчанки поважного віку – найстаршій з них 82 роки! Місто влаштувало ігри та забави для дітей за участю аніматорів та катання на нартах.

Багатогодинні концертні програми в обох сусідніх громадах завершилися однаково – спаленням опудала зими. Весна вже у дорозі…

Фоторепортаж

… у Холмах

Фото Наталії Рубей

 

…у Корюківці

Фото Віталія Остапенка

Залишити коментар