У Корюківці буде встановлено пам’ятник Героям України

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

На заклик громадських активістів Корюківщини протягом березня – квітня тривав збір коштів для облаштування пам’ятника в Корюківці на честь Героїв України.

До скриньок, які встановили в деяких корюківських магазинах, було пожертвувано близько трьох тисяч гривень. Їх передадуть підприємцю Валерію Панюкову, який безпосередньо займатиметься цією справою. Зараз же на тому місці (перед приміщенням Корюківської райдержадміністрації) встановлена чорна гранітна меморіальна дошка. З’явилася вона ще в переддень проведення Народного Віче, яке збиралося в березні. На ній викарбувано напис: «На цьому місці буде встановлено пам’ятник Героям України, котрі поклали свої голови за свободу України в ХХІ столітті». Тоді ж настоятель Свято-Вознесенського Храму Української Православної Церкви Київського Патріархату отець Тарасій освятив місце для майбутнього пам’ятника.
– Нині триває робота по виготовленню ескізу майбутнього пам`ятника з урахуванням місцевості, на якій він буде встановлений, – розповіві під час зустрічі В. Панюков. – Проект буде передано Корюківській міській раді для розгляду та подальшого затвердження на найближчій сесії. А далі – справа часу. Сподіваюся, що вже в недалекому майбутньому ми закінчимо цю благородну справу.
Також Корюківська міська рада звернулася до жителів міста з проханням надати свої пропозиції щодо перейменування центральної площі міста.
Як уже повідомлялося, на виконання рішення двадцять третьої позачергової сесії Корюківської міської ради шостого скликання від 24 лютого 2014 року «Про перейменування площі «50 років Жовтня» м. Корюківка» та на підставі положення про порядок найменування і перейменування назв вулиць, провулків, площ, скверів та споруд у м. Корюківці, на засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення перейменувати площу «50 років Жовтня», присвоївши їй нову назву «Площа Героїв України» та подати цю пропозицію на розгляд чергової сесії міської ради, яка має ухвалити остаточне рішення.

Залишити коментар