У Корюківці можуть збудувати житло за міжнародні кошти

У рамках Меморандуму, підписаного Міжнародною Спілкою офіцерів армії і поліції та облдержадміністрацією, на міжнародні кошти на Чернігівщині на місці об’єктів незавершеного житлового будівництва побудують два багатоквартирні будинки для військових та представників правоохоронних органів, у тому числі тих, хто мають статус учасників АТО. Пропозиції щодо будівництва надали Корюківка (два об’єкти: по вул. Бульварній та колишня четверта школа), Прилуки і Варва – по одному. 14 липня в облдержадміністрації на робочій нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневича представники з Корюківки, Прилук і Варви презентували свої об’єкти, зокрема, технічні можливості підключення всіх необхідних комунікацій, вирішення питань виділення землі тощо. Серед основних умов – міста повинні мати генеральні плани забудови, а майбутнє житло перебувати в комунальній власності громад.
Є два тижні на опрацювання між місцевою владою та проектними установами технічних питань стосовно будівництва. Зокрема, врахування специфіки житла для військових та силовиків, ветеранів АТО, в тому числі необхідності облаштування реабілітаційних приміщень у разі віддаленості від медустанов, обов’язкового обладнання будинків пандусами тощо. Після цього Міжнародний Виконавчий Комітет остаточно визначить два об’єкти з чотирьох, на які будуть виділені кошти закордонних інвесторів.
Керівники міст підтвердили готовність за певними видами видатків забезпечити співфінансування будівельних робіт з місцевого бюджету.

Залишити коментар