У Корюківці розіграли весняний кубок «КВН»

Команда «Опасные гуси»

Теплого суботнього вечора, 5 травня, сім команд з різних куточків України на сцені міського БК змагалися між собою у кмітливості, гостроті гумору та вмінні імпровізувати. І хоча корюківсьої команди не було – глядачів прийшло багато.

Завдяки талановитим учасникам «7*Я» (м.Чернігів), «Опасные гуси» (Чернігів & США), «Дуракам закон не писан» (Ніжин), “Бомба-ракета” (Київ), “Чорний квадрат Макаревича” (м.Київ), “Лунь” (Ірпінь), «Меган Фокс» (м.Слов’янськ) гра проходила жваво, цікаво і весело. Шквал овацій заслужено отримали актори й актриси з різних команд, серед яких були учасники проектів «Ліга сміху» та «Розсміши коміка». За результатами змагань, перше місце виборола команда «Опасные гуси», друге – «7*Я», третє – «Дуракам закон не писан». Переможців відзначали і в інших номінаціях: за кращу жіночу роль – Олександру Гоголь (“Чорний квадрат Макаревича”), кращу чоловічу – Андрія Ружицького (“Бомба-ракета”), краще питання з глядацької зали – корюківця Дмитра Данильченка, який вразив своїм почуттям гумогу не лише глядачів, а й самих учасників гри.
Що ж стосується переможців, то «гуси» подібним складом грали вперше. Фронтменом команди є Олександр Котенко, його колега Кендал Бун приїхав до України із США і є волонтером Корпусу Миру. Виявляється, що познайомилися вони під час запливу на байдарках. Олександр одразу вирішив долучити свого закордонного друга до конкурсу кмітливих, і коли він помітив у соціальних мережах анонс весняного кубка в місті Корюківка, то вирішив зареєструвати команду. Тільки – но організатори підтвердили їхню участь, приступили до написання сценарію. Зізнаються, що перемога стала неочікуваною, але підтримка глядачів була приємною. «Ми дуже раді, що потрапили до суперфіналу, маємо надію, що і там зможемо здивувати глядачів та підняти всім настрій!» – сказав Олександр після гри. Загалом же гравцям у Корюківці сподобалося все, окрім… комарів. «Нам приємно, що корюківський глядач так тепло прийняв і підтримав уже втретє «кавеенівців», тим самим довівши, що ми на правильному шляху! – зазначали організатори заходу. – Проте ні овацій залу, ні яскравих емоцій не було б без наших спонсорів, а це: ОСББ сервіс “Фаворит”, народний депутат Анатолій Євлахов, турфірма “МИР”, Корюківська міська рада та її відділ освіти, культури, молоді та спорту, молодіжна рада, ГО “Альтернатива”, інформаційний спонсор – Громадське телебачення: Чернігів, фотограф Ксенія Чех. Усім їм ми щиро дякуємо».
Отже, весняний кубок «КВН» у Корюківці успішно відбувся, хоча глядачі запитували: «А чому не брали участь команди з Корюківщини?» Автор теж зацікавився – а дійсно, чому?
Наталія Висоцька (організатор заходу): «Корюківські команди не подали заявок на участь…»
Вікторія Тихоновська (команда «КРК-мікс»): «Про те, що в нашому місті відбуватиметься весняний кубок «КВН» я дізналася з розклеєних афіш. Тож часу для зборів, бо не всі члени команди перебувають наразі в Корюківці, та підготовки до гри нам би не вистачило…»
Алла Кун (завідувач сектору культури та культурно-масової роботи Корюківської міської ради): «Ми не займалися організаційними питаннями, а лише фінансовими, зокрема – орендою приміщення».
Аделіна Гончаренко (заступник голови Корюківської молодіжної ради, менеджер турфірми «МИР»): «Звичайно, дуже хочеться, щоби в подібних іграх брали участь і наші земляки. Тому всіх, хто виявить бажання, запрошуємо до участі!»
Сподіваємося, що майстри жартів на Корюківщині не перевелися, і вже скоро ми зможемо побачити їх на корюківській сцені. А всіх бажаючих просимо не приховувати свої таланти та звертатися до керівництва міської молодіжної ради.

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

Залишити коментар