У Корюківці відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ

Змагання відбулися 16 квітня на стадіоні «Паперовик». За звання найкращих змагалися 20 команд-учасниць з усієї області. Вихованці Корюківської ДЮСШ завоювали 8 призових місць і у підсумку посіли 10-те загальнокомандне місце.

65_1

Учасники чемпіонату з Наумівсього відділення лижних гонок. Зліва направо: тренер Світлана Симончук, Дарина Чалик, Єгор Козлов, Олександр Чалик.

65_2

Вихованці Корюківської ДЮСШ, відділення легкої атлетики. Тренери – Роман Лисік, Микола Кукуюк

За словами директора Корюківської ДЮСШ Тетяни Тищенко, судді не пам’ятають такої високої активності спортивних шкіл протягом останнього часу. Юні спортсмени, їхні тренери та судді були приємно здивовані рівнем проведення змагань і відповідністю головної спортивної арени нашого міста усім нормам і вимогам. ­­Завдяки підтримці і розумінню з боку генерального директора фабрики техпаперів Віктора Мурая, цьогоріч «Паперовик» обладнано секторами для штовхання ядра, метання спису, диска та зоною для стрибків у довжину. Це – єдиний в області стадіон, де відтепер є можливість протягом одного дня проводити декілька змагань одночасно, що дуже зручно і, чого правди таїти, значно економніше для команд-учасниць. Тетяна Іванівна завдячує директору стадіону Володимиру Бондаренку за зразкове утримання спортивної споруди і сприяння проведенню заходів, а також висловлює слова вдячності працівникам районного Будинку культури – за музичний супровід чемпіонату області з легкої атлетики та приватному підприємцю Михайлу Гаврюшу.
У церемонії відкриття чемпіонату взяли участь: заступник начальника відділу обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Денис Закружний, головний спеціаліст відділення Василь Гаркуша, голова районної ради Віктор Чернуха, заступник голови райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, начальник відділу освіти Лариса Остапенко, генеральний директор ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» Віктор Мурай і начальник відділу кадрів фабрики техпаперів Олександр Науменко.
Юні спортсмени змагалися у штовханні ядра, метанні спису, стрибках у довжину і бігу. Нашим вболівальникам було не соромно за своїх спортсменів, які 8 медалей таки залишили на Корюківщині. Серед переможців: Євген Зелений (учень Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4) – І місце у штовханні ядра і ІІ місце у метанні спису (тренер – Микола Кукуюк); Дарина Чалик (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4) – ІІ місце у бігу на 800 м, Єгор Козлов (Щорська гімназія) – І місце у бігу на 1500 м і ІІІ – на 800 м, Олександр Чалик (Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст.) – ІІІ місце у бігу на 1500 м (тренер – Світлана Симончук); Василь Никифоренко (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) – ІІІ місце у штовханні ядра і ІІІ місце у метанні диска (тренер – Микола Кукуюк). Усі призери відзначені Почесними грамотами і медалями. Організатори чемпіонату вручили Почесну грамоту і Віктору Мураю – за внесок у розвиток фізкультури і спорту.

* * *
Триває друге коло чемпіонату області з футболу серед команд ДЮСШ. Нещодавно на змагання у Сосницю їздили команди тренерів Валентина Осипенка (хлопці 1998 р.н.) і Анатолія Дудка (хлопці 2000 р.н.). Старші вихованці зіграли з сосниччанами унічию, а молодші завершили зустріч з рахунком 2:4.
А 26 квітня у Холмах відбулася зустріч юних футболістів Корюківщини з борзнянцями, яка закінчилася перемогою хлопців 2000 року народження (тренер – А. Дудко) і невеликим розчаруванням для вихованців 1998 р.н. (тренер – В. Осипенко) з відповідними результатами 5:0 і 0:2.

Залишити коментар