У Корюківці загорівся «Камаз»

Вогонь «злизав» облицювання кабіни, свідоцтво про реєстрацію і страховий поліс на вантажний автомобіль.

Сталося це опівдні 20 червня. У бік ТОВ «Ванеса», на вулицю Дудка рухався «Камаз», коли його водій у дзеркало заднього виду побачив дим з моторного відсіку. Чоловік зупинився і вийшов з кабіни. Одразу кинувся до вогнегасника, адже полум’я вже поширювалося між кабіною і кузовом автомобіля в моторному відсіку. Ще один водій прибіг на допомогу зі своїм вогнегасником, з «Ванеси» – теж принесли, але використання трьох вогнегасників не зупинили вогонь. Доки не прибули два відділення професійних рятувальників, які приборкали вогонь за лічені хвилини.
Вогнеборці встановили, що осередок займання розташовувався у моторному відсіку біля вихлопного колектора. Припускають, що загорілося через порушення герметизації комунікацій і загоряння пального при контактуванні з вихлопним колектором.
Рятувальники нагадують водіям основні дії на випадок пожежі на автотранспорті:
1. При загорянні автомобіля у дорозі водій повинен негайно вимкнути запалення, з’їхати на узбіччя і зупинити автомобіль. Евакуювати пасажирів.
2. Повідомити про пожежу по тел. «101», назвати місцезнаходження об’єкта пожежі та своє прізвище.
3. За допомогою вогнегасника розпочати гасіння з палаючого пролитого під автомобілем пального. Перед початком гасіння в підкапотному просторі не забути відкрити замки капота. Гасіння необхідно починати одночасно з відкриттям капота, оскільки інтенсивність горіння при його відкриванні посилюється.
4. Гасити вогонь необхідно з навітряного боку, направляючи струмінь із вогнегасника на поверхню, що горить, а не на полум’я. При гасінні пального, що витікає, необхідно подавати заряд знизу вверх. Памятайте: для водія небезпечно гасити вогонь в забрудненому одязі (промаслений, просочений парами пального) чи якщо його руки змочені пальним.

Залишити коментар