У місті ще одна нова асфальтівка!

IMG_6980

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

«А дороги у Корюківці набагато кращі, ніж у сусідніх райцентрах!» – не раз доводилося чути від гостей міста. Тож що-що, а корюківські дороги (на противагу життя загалом) щороку покращуються. Торік і позаторік було заасфальтовано кілька прилеглих до центру вулиць. А 5 червня цього року почали ремонтувати дорогу по вул. Вокзальній: від залізничного переїзду, що біля фабрики технічних паперів, і аж до «заправки», котра розташована в мікрорайоні Олексіївка. Роботи проводяться працівниками ПрАТ «ШРБУ №82» (Мена).
– На прохання міськради фінансування цих робіт взяло на себе наше потужне підприємство –Корюківська фабрика технічних паперів, – розповів кореспондентові директор з економіки ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП» Дмитро Горілик. – Те, що зробили до Трійці, – ще не кінець. Ремонт триватиме, адже загальна протяжність запланованих робіт складає близько кілометра.
– Асфальт кладуть двома шарами, – поділився технологічними «секретами» керівник служби ремонту та благоустрою ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП» Анатолій Бойко. – Перший шар – вирівнюючий (від кількох міліметрів до 4 см), а другий – основне чотирисантиметрове покриття. Це вам не ямкові ремонти, що робилися щороку і толку від яких було мало. Тепер матимемо добротний автошлях…
Корюківчани дякують і шляховикам, і міській владі, і меценатам за потрібну справу. Тепер можна з комфортом, і без побоювань вскочити у вибоїну, їздити по новій дорозі. На моїх очах кілька юнаків на роликових ковзанах «перевірили» роботу шляховиків, підтвердивши жестом, що все 0’к… Проїхавшись відремонтованою ділянкою велосипедом, і на собі відчув покращення життя… Побільше б нашому району таких доріг!

Залишити коментар