У Перелюбі затримали серійного «джентльмена удачі»

0_53d1d_59e78b05_XL

Сліди на снігу, які залишив за собою злодюжка, привели працівників райвідділу міліції до його будинку, там же з`ясувалося, що це третій епізод з його участю.

Недільний ранок, 1 лютого, для завідуючої Перелюбським відділення зв`язку розпочався з несподіванки. Коли жінка о десятій ранку прийшла на роботу, на дверях приміщенні сільської пошти не було замка, видно, всередині хтось побував. Працівниця пошти зателефонувала до районного відділу міліції. За сигналом виїхала слідчо-оперативна група і працівники карного розшуку.
З`ясувалося, що до приміщення сільської пошти заліз злодюжка, поцупив деякий крам і витяг службового велосипеда. Слідчі звернули увагу на сліди, залишені на землі. Справа у тому, що напередодні була відлига і на мокрому грунті чітко виднілися відбитки від чоловічого черевика 42 розміру, а вранці – підморозило, таким чином залишивши на місці злочину зліпки. Пошукова робота велася до 16.00, аж поки сліди не привели працівників міліції до сільської хатини, де мешкає літня жінка із своїм 39-річним сином і чоловіком. Чоловік ніде не працює, доглядає батька вітчима, який прикутий до ліжка. Сліди «покружляли» навколо хати, вивели на город, а потім – на асфальт. На питання, хто так натоптав у дворі та на городі, молодик відповів: «Сліди не мої, нічого не знаю…»
На горищі міліціанти знайшли чоботи 42 розміру, ті самі, сліди від яких і привели до будинку крадія. Ось тоді зловмисник зізнався, що саме він обікрав сільську пошту, вказав, що сховав велосипед у лісосмузі, у напрямку Білошицької Слободи і розповів ще про одну крадіжку, яка сталася в ніч з 24 на 25 січня у адміністративному приміщенні ПСП «Рекорд» Б.Слободи. Там він поцупив обігрівач УФО і будівельні матеріали. Зізнався і у крадіжці перелюбського барі «Меркурій» – звідти виніс шоколад, цукерки, каву і чай. Поцуплене знайшли у дідовій скрині, яка стояла у першій кімнаті.
У ході слідства було встановлено, що 39-річний житель Перелюба вже притягувався до відповідальності за подібний злочин. Більше того, у 2005 році, через серію крадіжок, приблизно 20 епізодів, відбув п`ятирічний строк. Тоді об`єктами злодіянь були сільські магазини та поштові відділення. Сім`я «джентльмена удачі» розпалася і він, повернувшись із місця ув`язнення, з 2010 року проживав з мамою та вітчимом.
«На даний час перевіряється його причетність до інших справ», – говорить начальник сектору карного розшуку Ігор Лещенко. «Зараз чоловік перебуває вдома, – розповідає слідчий Світлана Бондаренко, – проводяться експертизи, триває слідство. На допиті підозрюваний сказав, що йшов на крадіжки з метою заволодіти коштами, але сьогодні, заради безпеки, великих коштів у касах ніхто не тримає, от він і крав «хазяйські» речі: фарбу, пензлики, будівельні матеріали і велосипед».
Що буде із злодюжкою, вирішить суд.

Залишити коментар