У першій міській школі набирається особливий клас

Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 стала учасником всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Що це означає? До одного з перших класів підуть діти, які навчатимуться за спеціальним навчальним планом і без жодного підручника!

Щомісяця батьки власним коштом купуватимуть своїм дітям спеціальні зошити, у яких учні працюватимуть. До загальношкільних предметів додадуться нові – «Навчаємося разом» (на якому діти розвиватимуть пам’ять за спеціальними методиками) та «Еврика» (для розвитку творчих здібностей, кмітливості, винахідницьких якостей, ін.). Всі уроки будуть логічним продовженням один одного.
Декілька років тому проект «Інтелект України» впроваджено у деяких школах Київщини, Харківщини, Дніпропетровщини та ін. Його розробниками є команда провідних учених Харкова, які запропонували до впровадження в освітній процес власну концепцію виявлення, виховання і навчання обдарованих дітей. Сутність її полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, творчого мислення, швидких реакцій, розвитку пам’яті, мислення, уяви, уваги, організованості, цілеспрямованості, ін.
За цією методикою вже навчаються в окремих школах Чернігівщини, зокрема, Бобровиці та Чернігова. Тепер ось і Корюківка переймає естафету. Першою вчителькою майбутніх «інтелектуалів» визначено Наталію Федоренко. Незабаром Наталія Володимирівна відвідає спеціальні навчальні курси і – у добру путь!

Залишити коментар