У райлікарні – новий гінеколог

З 15 травня у Корюківській ЦРЛ працює акушером-гінекологом 31-річна Альона Стрельцова.

Альона Борисівна родом з селища Любеч Ріпкинського району. Після закінчення Української медичної стоматологічної академії (факультет – «лікувальна справа») у м. Полтаві працювала у пологовому будинку м. Чернігова. До цього там і інтернатуру проходила. Після декретної відпустки працювала медичним представником, тож об’їздила багато лікарень області, неодноразово була і у Корюківській ЦРЛ, куди згодом її запросили на роботу.
Чоловік Владислав з розумінням поставився до бажання дружини займатися лікарською практикою і підтримує її в усьому. Хоч у зв’язку з цим родина переживає певні труднощі: тепер винаймають житло і в Корюківці, де працює дружина, і в Любечі, де залишилися чоловік з синочком Ванею, якому 2 роки і 9 місяців. Хлопчик відвідує там садочок, в усьому допомагає свекруха Альони Борисівни.
– У Любечі у Владислава власна справа, він – автомеханік, – каже А. Стрельцова. – Сподіваюся, що і в Корюківці знайде застосування своїм здібностям. А поки що чекаємо на місце у дитячому садочку, щоб чоловік з сином могли переїхати у Корюківку…
Акушер-гінеколог Альона Стрельцова стверджує, що у своїй роботі намагатиметься робити все, аби жінки нашого району лікувалися і народжували у Корюківці. Для цього, переконана лікар, у Корюківській ЦРЛ є всі умови.

Залишити коментар