У Сновську впала, у Корюківці – стоїть!

Це про головну міську ялинку. 24 грудня у наших сусідів, у Сновську, святково наряджена лісова красуня не встояла перед поривами вітру і впала на центральній площі. Того ж дня місцеві комунальники її підняли і встановили заново. Дерево, кажуть, трохи прим’ялось, але, слава Богу, нікого не зачепило.
А наступного дня, 25 грудня, наше місто відкривало головну зелену красуню. Стількох казкових персонажів, усілякої нечисті і новорічних героїв центральна площа Корюківки ще не бачила!

А ось корюківчан було не дуже багато. Напевне, на заваді стала зовсім не зимова погода: холоднеча, сльота, ще й дощик мрячив! Учасники святкового дійства з усіх сил старалися розтормошити корюківський люд, щоб хоч трохи зігрітися! І якщо діти завзято водили хороводи навколо ялинки, грали в ігри та забави, бігали, то дорослим довелося померзти. Дуже не вистачало гарячого чаю! (а тому за ним і кавою були величезні черги у найближчій «Глорії»). На площі гостям пропонувалися шашлики (по 70 грн.) і поп-корн (25 і 35 грн.). Для дітей працювали каруселька і «качиний потяг», а для старших – тир. Від імені влади корюківчан привітала секретар міської ради Світлана Олійник.
Відкриття корюківської ялинки відбулося творчими силами працівників міського Будинку культури і вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Вони старалися! Проте, якби ця програма, розрахована здебільшого на дітей, відбулася вдень, може б і бажаючих прийти на свято з дітлахами було більше? І роздивитися святкових героїв можна було б краще, і зайву калюжу легше оминути.
А калюж найближчим часом навряд чи поменшає, бо синоптики віщують температуру повітря дуже навіть плюсову. У погребах багатьох людей з’явилася вода! Відтак, доводилося перед Новим роком домашні врожаї рятувати, виловлювати городину, просушувати. Святкові клопоти, вони у кожного – свої…

Фото Наталії Рубей

 

 

Залишити коментар