У зону АТО

сітка

Школярі усього району в`язатимуть маскувальні сітки для солдатів

Цього тижня у рамках благодійної акції «Корюківка єдина» знову сформовано і передано у зону АТО посилки для наших земляків.

Цього разу їх отримають: Владислав Ковтунович з Тютюнниці, Олександр Кравченко з Охрамієвичів, Олександр Маляренко з Гуринівки, Андрій Козік з Корюківки. Передачу холминцю Вячеславу Скибі та козилівчанину Михайлу Шкелю доставляв волонтер з Чорнотичів Микола Івасенко. Загалом же волонтери Корюківщини передавали на передову «сухі борщі», продукти харчування, грубку-буржуйку, бензопилу, ключі-викрутки, спальні мішки, теплий одяг, засоби гігієни, берці, дутики, термоси. Спальні мішки і термоси надано солдатам 41-го батальйону: Михайлу Клименку, Володимиру Жгульову, Михайлу Каймову, Миколі Радченку, Миколі Мачачі, Сергію Зіненку, Віктору Кириченку, Євгену Лісовенку, Володимиру Воскобойнику та ін.
– Навіть гітара «поїхала» у зону АТО, – розповідає волонтер благодійної акції «Корюківка єдина» Ольга Кияшко. – Жіночка з Чернігова передала нам її разом з двома парами унт. Тож ми довго думали, кому з наших хлопців її віддати. Згодом вирішили – Владиславу Ковтуновичу. Він саме направляється у м. Щастя. Каже, що сам грає не дуже, а ось його товариш по службі – вміє. Віримо, що музичний інструмент стане віддушиною у короткі хвилини спокою на тривожному сході.
За словами організаторів акції, наразі зібрано 344044 гривень. До збору коштів минулого тижня долучилися: охрамієвицька громада (1300 грн.), Т. Маркело (1 тис. грн.), В. Крахмалюк (200 грн.), Чернігівська профспілка працівників лісу України (10 тис. грн.) та профспілка фабрики техпаперів (10 тис. грн.); 550 гривень надійшло від ярмарку-розпродажу на недільному ринку. За ці кошти закуплено: бензопилу, рукавички для пошуковців, 15 термосів, мобільний телефон для військового Дмитра Дмитренка. А ще – 100 новорічних подарунків дітям воїнів, які вручатимуть 27 грудня о 10.00 у школі мистецтв, де для них відбудеться різдвяна вистава. У звязку з цим, організатори акції звертаються до керівників громад з проханням організувати підвіз діток у райцентр.
– Дякуємо всім, хто підтримує нашу спільну справу, – продовжує Ольга Петрівна. – Особливо тим жінкам, які в’яжуть теплі речі солдатам, надають книги та сувеніри для проведення ярмарків, учням шкіл району, зокрема, Прибинської, які провели шкільний ярмарок-розпродаж і передали 1 тис. грн. воїнам АТО. Спасибі сім`ї корюківчан Суржиків за те, що пожертвували два телевізори, та жителю Сядриного Петру Макаренку, який власними силами виготовляє грубки-буржуйки для наших військовослужбовців. Нещодавно у всі школи району передали основу для виготовлення маскувальних сіток. Тож діти самі ткатимуть їх, тобто обв’язуватимуть світлими обрізками тканини.
Наші хлопці на сході, як і завжди, потребують теплих речей і продуктів харчування (консервований щавель, цибуля, часник, сало). А ще – волонтер з Чорнотичів Микола Івасенко організовує пошиття бурок, тож якщо хтось має вдома непотрібні старі пальта, будь ласка, пожертвуйте на добру справу.
Хотілося б звернутися до родичів наших воїнів: якщо у вас виникають якісь проблеми чи потреби, будь ласка, звертайтеся до організаторів та волонтерів акції «Корюківка єдина» – ми спробуємо вам допомогти. Можна телефонувати і мені особисто: (066)651-19-81, (067)865-80-91 (Ольга Петрівна Кияшко).

Нам телефонують:

Ганна Деньгуб, селище Холми:
«Мій зять, Володимир Кравець – в АТО. Призваний у перших рядах, 19 березня, вже з 4 липня він перебуває у найгарячіших точках воєнного конфлікту. Вова – старший механік-водій 1-го танкового батальйону. Зараз він працює на ЗІЛу, підвозить продукти і боєприпаси на блокпости. Всі ми дуже хвилюємося за нього: дружина, діти, рідні…
Хочу висловити вдячність людям, котрі не залишають нас напризволяще зі своїми бідами. Спасибі Олі з Сядриного (Ользі Кияшко – волонтеру благодійної акції «Корюківка єдина» – Ред.) за те, що передали Володі спальний мішок, а також холминському селищному голові Миколі Дорошку, який забезпечив нашого солдата бушлатом і берцями, а також виділив його сім`ї штахетник і стовпчики для паркану. Обіцяв попіклуватися і про дрова на зиму. Для родин, чиї годувальники зараз на війні, така підтримка дуже потрібна і надзвичайно цінна!»

Залишити коментар