Украденого бройлера розшукала сама постраждала

Молодий корюківчанин Анатолій прийшов до знайомої жінки. Постукав у двері будинку – ніхто не відгукувався. Зайшов до веранди – на підлозі у мисці лежали три тушки бройлерів. Роздивився: нікого немає. Схопив одну – і бігом на вулицю. Прийшов на нову базу по прийому металобрухту, де працювали його знайомі, хотів засмажити бройлера та випити по чарчині. Та, виявилося, жінка перебувала у хаті і бачила у вікно, як він заходив до її двору, а потім швидко зник. Вийшла на веранду і не дорахувалася однієї тушки. Кинулася у пошуки. На новій базі знайшла свою пропажу, забрала. А перед цим вона встигла зателефонувати до поліції, яка вже теж шукала і знайшла крадія. Кримінальну справу передано до суду.

 

Переохолоджень – лічені випадки

Протягом січня і більшості днів лютого великих морозів на Корюківщині не фіксувалося. Тож випадків обмороження людей не багато. І тільки у двох малих селах, Переділі та Петровій Слободі, деякі нетверезі чоловіки не дійшли до своєї хати. Так, у передільського Олександра, 1954 року народження, переохолодження закінчилося трагічно. Зимового дня, повертаючись додому нетверезим, упав у сніг і пролежав до ранку. Був живий, коли його відшукали односельці. Помер по дорозі в лікарню. А середнього віку Віктор з П. Слободи, про якого газета писала у минулому номері, ще й досі лікує обморожені ноги.

 

Битий поскаржився на небитого

У Тютюнниці проживали два чоловіки-співмешканці. Одного дня до них завітав односелець, 39 – річний Віктор. Один зі співмешканців поскаржився, що його ображає товариш. Гість за допомогою кулаків «встановив справедливість» – побив 54 – річного Миколу. У постраждалого на нозі, обличчі, тулубі були синці. А тому пішов до сусідки і викликав по телефону поліцію. Відкрито кримінальне провадження, справу передано до суду.

Залишити коментар