Україна для мене – це…

2b

Сьогодні і дорослі, і діти відчувають потребу у тому, щоб ідентифікувати себе як українців, заявити про приналежність до славного народу з глибоким тисячолітнім корінням. А тому ми все частіше вдягаємося у вишиванки, прикрашаємо власні оселі і авто українськими прапорцями, обираємо різноманітні аксесуари у жовто-синіх тонах і прагнемо душею до всього того найкращого, що закладене у нас, українцях, на генетичному рівні.
«А що для вас означає Україна? Чи знаєте ви Гімн України і що вважаєте символом своєї Батьківщини?» – запитали ми у наших читачів.

Юрій Гулицький, водій Холминської місцевої пожежної охорони, житель с. Олешні, 48 років:
– Прекрасні люди, надзвичайна природа і найкрасивіше місто на землі – столиця наша, Київ – ось що для мене Україна. Головними символами, звісно, є прапор, герб і гімн. Гімн нашої держави знаю, щоправда, не напам’ять. Але вивчити і знати – треба всім!

Наталія Макаренко, приватний підприємець, с. Сядрине, 56 років:
– Якщо я комусь розповідаю про Україну, то завжди говорю, що у нас дуже гарні люди, чудова природа і милозвучна мова. Символом України вважаю також тендітне деревце калини. А Гімн України, звісно, знаю. Може як вірш і не розкажу, але підспівуватиму точно.

Дмитро Потапов, приватний підприємець, корюківчанин, 24 роки:
– Найкрасномовніший символ нашої країни – єдність! Я певен: Україна – держава, яка може за себе постояти. А Державний Гімн знаю напам’ять і можу розказати хоч зараз.

Валентина Дворецька, бібліотекар Рейментарівської сільської бібліотеки, 47 років:
– Гімн України треба знати всім. Сама ж, якщо чесно, знаю не весь, тільки перший куплет. Яскравими символами України для мене особисто є Державний Прапор і калина.

Надія Корюка, медсестра Корюківської ЦРЛ, корюківчанка, 55 років:
– Україна – це рідний дім, це – чудова країна, найкраща у світі! Гімн нашої держави знаю, зізнаюся, не напам’ять.

Владислав Дудко, студент І курсу Національного педуніверситету ім. О. Довженка, 18 років, житель селища Холми:
– Україна для мене – це батьківський дім, рідна сторона, мила серцю. Гімн України знаю і переконаний, що кожен українець повинен знати його обов’язково. А символом України вважаю …сало!

Ніна Геращенко, охоронець Холминського ретранслятора, селище Холми, 50 років:
– Молода дівчина у віночку і вишиванці, яка йде колосистим хлібним полем босоніж, – такою я уявляю Україну. Безмежно люблю свої Холми, Корюківщину і просто не уявляю свого життя без України! Може тому, що так само думають і мої односельці, 25 травня, у день виборів, усі члени дільничної виборчої комісії, яка працювала у приміщенні Будинку культури (і я серед них), вдягнулися у вишиванки, прибрали столи і кабінки для голосування вишиваними рушниками, на чільному місці розмістили портрет Тараса Шевченка. Коли у людей це відбувається за покликом душі і велінням серця, значить наша нація, наш народ матиме майбутнє!

Залишити коментар