УКРАЇНА має очиститися

Не один віщун чи астролог сказав про те, що нині наша країна проходить випробування. І нам повинно вистачити терпіння, аби не стати ворогами в одній родині. Пройти через очищення слід так, щоб потім не соромно було дивитися в очі своїм дітям.

Коли Янукович втік з України, багато людей щиро раділи, вітали один одного, мовляв, відтепер житимемо у демократичній країні, де не буде корупції і брехні, а влада нарешті стане підзвітною народу. Але потім нас наче хтось зурочив. Помилка за помилкою з боку керманичів і народних обранців, запроданство і корисність пересічних громадян, нерозуміння ситуації і болісне відчуття, що тебе ніхто не чує… А ще з’ясувалося, що більшість з нас взагалі не вміє толерантно відстоювати свою точку зору. І коли не вистачає аргументів – у хід ідуть такі емоції, про які ніхто навіть не підозрював.
Погано ми жили завжди – малі пенсії і зарплати, вибори – перевибори та бійки за владу, знахабніли сильні світу цього, «відкати» і хабарі. А тепер стало ще гірше – Україна на порозі окупації, фактично, ось – ось вибухне громадянська війна, порожня державна скарбниця і страшенне нерозуміння того, що треба робити далі?
Як я розумію очищення. Люди мають нарешті зрозуміти, що їхня Батьківщина – Україна. Що український народ – одна родина, а у родині люблять усіх: хворих і здорових, бідних і багатих, добрих і злих, красивих і некрасивих. В одній знайомій мені сім’ї – мама зловживає спиртним. Дістала, як кажуть, усіх. Сварки, побиття, – звична у них річ. Діти, а їх троє, намагаються зійти з дому, тато шукає відраду на стороні. Та якось взимку горе – матір нетверезою заснула на вулиці. Хтось із знайомих її впізнав і зателефонував сину. І діти з різних куточків міста кинулися її рятувати, десь знайшли санчата, «повантажили», потім утрьох тягнули на дев’ятий поверх. Чоловік не один день виходжував…
Ось так повинно бути і в нашій країні. Хто правий, хто неправий – ми єдине ціле. І повинні стояти горою один за одного, допомагати розібратися тому, хто заплутався, навчити того, хто не вміє, зупинити того, хто нахабніє. Сьогодні врятувати країну зможе лише народ. І наше випробування полягає в тому, чи зможемо ми відстояти право називатися українським народом…

Залишити коментар