Урочище «глинище» стало гарнішим

16 травня за Корюківкою в урочищі «Глинище» працювало близько п’ятнадцяти осіб, які місто, її зелені зони, сквери, парки і водойми хочуть бачити завжди прибраними і зразковими. Усі організовано зібралися біля водоймища, де чималенько зелених насаджень.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сергій Мостович в останні роки заявив про себе як наполегливий громадський діяч та волонтер. З товаришами зібрав багато харчів, одягу, необхідних речей та грошей для воїнів АТО, що перебувають на сході України та лікуються у госпіталях різних регіонів. Його син Денис тривалий час теж воював проти окупантів і сепаратистів. Неодноразово ходив у розвідку, приносив важливі трофеї. В одному з регіонів Донбасу був снайпером.
Знають Сергія і як гарного організатора та природолюба. Ось і цього разу зібрав своїх однодумців з числа дорослих на суботник. Дійшла ця новина і до юних екологів, які відгукнулися негайно. Загалом же16 травня за Корюківкою в урочищі «Глинище» працювало близько п’ятнадцяти осіб. З дорослих сюди прийшли Сергій Бабич, Антошкові—Андрій та Мар’яна, Сергій Мостович. Тут влітку на відпочинок та щоб засмагнути майже щодня збирається по 250-300 осіб молоді, люди середнього віку. Приїздять не тільки з Олексіївки, а й з усієї Корюківки. Багато хто з них, дізнавшись про суботник, обіцяли прийти, допомогти навести порядок, потрудитися. Тільки слова не дотрималися, обманули. А погода ж сприяла прибиранню.
Спочатку Сергій Мостович, як організатор, обійшов велику площу біля водойми. І коли зайшов у зарослі, аж ужахнувся: «Та тут – три причепи непотребу і сміття!» Довелося їхати за додатковими мішками, пакетами. Приємно було бачити разом з дорослими дітей 10- 15- річного віку. Їх було дванадцять. Наприклад, чотирнадцятирічний Роман Бабич сказав так: «Зі мною вийшло шість моїх сестер і братів, а також батько. Ми та мої товариші добре розуміємо, що тут періодично треба прибирати, упорядковувати територію. Тільки погляньте, яка тут природа багата – дерева, красиві рослинність, водоймище! Ми хочемо не просто зберегти і захистити від байдужих людей такі місцинки, а й своїми діями хочемо примножити природні багатства. Розуміємо, що довкілля повинне бути чистим і радувати кожного. Цього нас навчають у школі, і самі багато книжок читаємо».
За чотири-п’ять годин було зібрано понад сто мішків непотребу, упаковок від харчових продуктів, пластикових пляшок. Легку «тару» безкоштовно надав один з підприємців міста, який теж уболіває за чистоту екології. Правильно висловився й Сергій Бабич: «Можна б тут, в урочищі «Глинище», зробити й гойдалки для дітей, бесідки у затінених місцях, лави. Усе – для гарного відпочинку. Було б добре, щоб відгукнулися спонсори—хтось допоміг би коштами, робітниками, а інші – деревиною, зокрема, дошками, покрівельним матеріалом. Могли б вийти на таку толоку і дорослі чоловіки з Олексіївки, громадські активісти». До пропозиції Сергія варто прислухатися небайдужим і добродійникам. Урочище «Глинище» повинне бути зразковим.

Залишити коментар