Усі жінки залежні від теплих слів!

Вона має безліч уподобань і захоплень – від віршів до рукоділля і спорту, дві вищі освіти і невгамовне прагнення зростати далі. Снігова королева, яка бачить себе …Пронею Прокопівною. Ну, або хоча б Химкою. Нешаблонна особистість і просто цікава сучасна дівчина, яка залежна від теплих слів.
Знайомтесь:
корюківчанка Марія
Тишковець, 29 років.

Мамина порада
Маша завжди мріяла про акторство! Потяг до творчості їй передався від мами – Ольги Федорівни, яка понад двадцять років працювала музичним керівником у дитячому садочку, грала на баяні, гарно співала, сама складала сценарії до свят. А писати поезію не полишала, навіть змінивши рід діяльності – працюючи провідним фахівцем Корюківського районного центру зайнятості. Немає вже неньки на світі. А її вірші і досі живуть у маминому блокноті. Як ось цей:
Багато слів у нас в серцях
завітних,
Та лиш одне у серці не згаса,
Що повне ласки,
повне мрій привітних,
Що зве в широкі, чисті небеса.
Це слово на вустах
усмішки будить
І в серці завжди іскрою горить,
Бо слово “мати”
найніжніше людям,
Його нічим
не можна замінить…
– Чимало моїх пращурів були удостоєні визнання як артисти, зокрема, актори, – каже Марія. – І я завжди бачила себе актрисою! Тож, звісно, мріяла про Щукинський театральний інститут. Але мама сказала: спочатку серйозна професія, а те, що для душі, – потім, якщо захочеш… Так я вивчилася на юриста, а потім і на спеціаліста з фінансів та кредиту. Ще і на психолога хотіла б, але третю вищу вважаю недоцільною…

Швидкі гроші
до зарплати
Нині Марія працює за фахом – у сфері кредитування, експертом-оцінювачем ломбарду «QUICK MONEY» («Швидкі гроші» – Авт.) Зізнається: спочатку хвилювалася, бо наслухалася, що послугами подібних установ найчастіше користуються алкоголіки та наркомани. На щастя, таких клієнтів за близько рік її роботи не було. Натомість ними зазвичай є працюючі люди від 20 до 40 років.
– Ломбард – така собі паличка-виручалочка для людей, – переконана М. Тишковець. – Буває, не вистачає грошей до зарплати, а треба терміново – на ремонт, лікування і т.ін. Тоді під заставу дороговартісних металів і побутової техніки ломбард надає кредити без поручительства і довідки про доходи. Приміром, залишивши під заставу золоту сережку вагою 2 г, на руки людина отримує 1260 гривень. Якщо через 21 день клієнт не повертає зазначену суму з відсотками – вважається, він відмовився від власної речі. Заставне майно не реалізується.
– Що найчастіше надають під заставу? – цікавлюся у Марії.
– Золоті каблучки, сережки, прикраси, – перелічує моя співрозмовниця. – Побутову техніку, зокрема, телефони, міксери, інше. Звертаються люди і за безкоштовними послугами: зважити золоту чи срібну прикрасу, визначити пробу металу.
– Не страшно працювати серед чужих дорогоцінностей?
– Ні, поряд кнопка виклику охорони і декілька відеокамер.
– А відвідувачі-чоловіки не залицяються до симпатичного експерта?
– Буває, – посміхається Маша. – Однак, на роботі я не налаштована на знайомства.

Про 8 Березня,
чоловіків і особисте
На те воно й особисте, щоб його охороняти від чужого ока. Так вважає Маша і має на те повне право. Зізнається, що у чоловіках найбільше цінує уважність і турботливість про свою другу половинку, прагнення і можливість утримувати власну сім`ю.
– Почуття гумору – обов’яз-кове! – додає Марія. – І достойний IQ (коефіцієнт інтелекту – Авт.), щоб було про що говорити вдома. Спільна мета і бажано однакові погляди на життя. Ввічливість і доброта – само собою.
– А зовнішність?
– Це банальна річ. І не голов-на, – переконана дівчина.
Цінує друзів і рідних. Лише у їхньому колі розкривається творчо – для них співає і декламує власні вірші, які через сором’язливість іншим не показує – пише у стіл.
Жіноче свято Маша вважає особливим! Ніжним, світлим і по-жіночому чарівним. Воно дарує надію! І нагадує всім жінкам, що вони достойні уваги завжди. Бо, як би там не було, кожна хоче бути коханою і потрібною. І абсолютно всі без винятку залежні від теплих слів. Добре слово творить дива!
– Цього дня чоловіки повинні бути сміливішими, більше говорити жінкам компліментів і про свої почуття, – каже Маша. – А жінки – не забувати про себе! Окрім сюрпризів від рідних, самим балувати себе коханих подаруночками, хай навіть незнач-ними (помада, книжка, ін.). Мною перевірено: це так працює на настрій! Усім рекомендую.
А щодо заборони (відміни, скасування…) 8 Березня, Маша має свою категоричну думку: якщо це свято комусь муляє у його нинішньому формулюванні – змініть його (наприклад, на День жіночності), але позбавляти жінок свого дня, натомість створюючи чоловікам додаткові свята – ну, не по-чоловічому якось…
8 Березня для Маші – це її улюблені тюльпани і троянди, увага дорогих серцю людей. Її покійний дідусь вважав його святом і жінок, і чоловіків. А брат Євген «підтвердив» дідусеву філософію, народившись напередодні – 7 березня. Отож у їхній родині це подвійне свято.

Для душі
Марія дуже багато читає класиків і літератури з психології. Зараз – «Віднесені вітром» Маргарет Мітчелл. Вишиває та освоює нові види рукоділля. Постійно підучує англійську, щоб не втратити рівня знань. І взагалі переконана, що людина може багато чого навчитися й освоїти самотужки! Любить лижі, ковзани, плавати, бігати, займається зумбою (танцювальний фітнес під латиноамериканські ритми – Авт.). А найбільше – перевтілення! Бо бути шаблонною людиною і особистістю – не для неї. Оскільки приміряти різні образи найкраще на сцені, на Новий рік спробувала себе Сніговою королевою у Будинку культури. Проте, мріє про драматичні ролі, хоча б на любительському рівні.
– От би Проню Прокопівну зіграти з комедійної п’єси «За двома зайцями»! – посміхається дівчина. – Шикарна роль! Ну, чи хоча б Химку… Я вважаю, що справилася б достойно…
І автору цих рядків у це дуже навіть віриться. Така дівчина, цитуючи її улюблену комедію, це вам «не как либо-что, а что-либо как»!

Залишити коментар