Увага! Конкурс!

ug_0

Шукаємо юні таланти

Первинною журналістською організацією, що діє при «районці», засновується премія. На здобуття її на адресу редакції «Маяка»: 15330, вул Бульварна, 13, м Корюківка, Чернігівська область (первинній журналістській організації) – потрібно надіслати від 3 до 5 статей, кореспонденцій, нарисів… За бажанням можна надсилати друковані статті. Вірші та проза не приймаються. Частина раніше друкованих творів у пресі у добірці не повинна перевищувати 50 відсотків від загальної кількості надісланих окремим автором.
Премія матиме назву «Срібне перо Полісся». Існує вікове обмеження. Отже, у конкурсі можуть брати участь юнаки і дівчата до 17 років. Буде визначено два-три лауреати.
Писати можна на будь-яку тему, обмежень у цьому нема. А мати право участі можуть претенденти не тільки з нашого району, а й усі уродженці Корюківщини, які проживають у різних географічних точках Чернігівщини, України та за її межами. Головна вимога журі – дописи повинні бути свіжі, оригінальні, не вторинні, мова творів – українська.
Переможців буде нагороджено призами та дипломами лауреатів. Кращі статті друкуватимуться на сторінках «Маяка», в інших виданнях Чернігівщини або будуть поміщені на сайтах району, нашої області.
Підсумки конкурсу будуть підбиті у березні-квітні 2015 року. Потім – визначено день нагородження майбутніх журналістів.

Залишити коментар