УВАГА! НЕРЕСТ – 2018

Заборонене рибальство та пересування плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів, на період масового ходу і нересту в підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах у такі строки: з 6 квітня до 14 червня (включно) – у всіх водосховищах; з 6 квітня до 5 червня (включно) – р. Дніпро – на від м. Лоїв до с. Нижні Жари, Республіки Білорусь, р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки; з 6 квітня до 25 травня (включно) – у всіх інших річках в корінних водах; з 6 квітня до 4 липня (включно) – у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах; з 1 квітня до 15 червня (включно) і з 15 серпня до 15 вересня (включно) – лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період виношування ікри, першої і другої линьок

  • проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах видобуток гравію і піщано – ракушкової суміші, будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, бурові, інші види гідромеханізованих робіт.

Крім того, згідно норм ст.39 Закону України «Про твариннийсвіт» у періодмасовогорозмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняєтьсяпроведенняробіт та заходів, які є джереломпідвищеного шуму та неспокою (пальба, проведеннявибуховихробіт, феєрверків, санітарних рубок лісу,використаннямоторнихмаломірних суден, проведенняралі та іншихзмагань на транспортнихзасобах).

 ДОЗВОЛЕНО:

любительськерибальствооднією поплавковою або донною вудкоюіз одним гачком і спінінгом з берега, в межах Корюківськогорайону: на р. Бреч та іншихводнихоб’єктах в межах м. Корюківка.

З повним переліком місць, відкритих для любительського рибальства у водоймах Чернігівщини, можна ознайомитись на офіційному сайті Чернігівського рибоохоронного патруля, в розділі «Накази», та на сторінці facebook.

За порушення заборони передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, віддвох до десяти неоподатковуванихмінімумівдоходівгромадян. За лов водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову визначений штраф у розмірі віддвадцяти до сорока неоподатковуванихмінімумівдоходівгромадян з конфіскацієюзнарядь і засобіввчиненняправопорушення, які є приватною власністюпорушника, та незаконно добутихбіоресурсів.

Якщо Ви стали свідкомпорушенняприродоохоронногозаконодавства, просимо повідомити про цеЧернігівськийрибоохоронний патруль за вказаними номерами телефону «гарячої» лінії»: 0991121344 та (0462) 937557.

 Чернігівський рибоохоронний патруль.

Залишити коментар