Увага! Вибухонебезпечні предмети

Інформує служба порятунку

29-го серпня о 13:11 до Служби порятунку 101 від співробітників поліції надійшло повідомлення про вибух сучасного боєприпасу у м. Підгороднє у Дніпровському районі Дніпропетровської області, внаслідок чого постраждали діти. Як з’ясувалось, стався вибух снаряду АС-30 мм внаслідок пустощів дітей, які кидали боєприпас об землю. В результаті вибуху постраждали і були госпіталізовані у тяжкому стані два хлопчики 2007 та 2010 років народження та у нетяжкому стані хлопчик та дівчинка 2007 року народження.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!
Категорично забороняється:
• торкатися підозрілого предмета або пересувати його;
• заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
• здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
• намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
• розбирати вибухонебезпечний предмет.
Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно: попередити про можливу небезпеку перехожих, огородити небезпечне місце підручними матеріалами (гілками, мотузками, шматками тканини, камінням тощо) та відійти від знахідки на безпечну відстань (100 м і більше), зателефонувати за номером «101» або «102» та повідомити про місце виявлення небезпечного предмета.

Залишити коментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.