Уже підписано майже 2 тисячі декларацій

Оберіть свого лікаря

Нині в Україні триває кампанія з підписання декларацій з лікарями – сімейними, терапевтами та педіатрами. Наш кореспондент запитав жителів Корюківки та сіл району, чи обрали вони свого лікаря. Майже половина сказала, що ще не визначились…

Олена Іванова, робітниця підприємства «Фанера Чернігів»:
– Планую за місяць обрати свого лікаря та підписати декларацію. Працюю на виробництві, отож вільного часу обмаль. Думаю, що лікарем у мене буде Світлана Лещенко, авторитетний, висококваліфікований лікар.
Віра Бахир, пенсіонерка:
– Знаю, що лікар необхідний, і підписувати з ним документи потрібно. Але поки що думаю, коли його прийти до лікарні. Я планувала обрати Тетяну Батюк, але сказали, що невролога не можна, а тільки терапевта чи сімейного лікаря. Тоді, мабуть, буде хтось із лікарів-чоловіків, які мають досвід роботи.
Галина Фесько, пенсіонерка:
– У третій декаді квітня піду в районну центральну лікарню підписувати декларацію. Оберу Васяновича чи Гордієнко. Обидва лікарі гідні. Чула, людей до них багато йтиме.
Олександр Сотник, кранівник:
– Без свого лікаря не обійтися. Ми з дружиною живемо у Холмах. Дуже добре знаємо лікаря з нашої амбулаторії селищної медицини Любов Осадчу. Вона має великий досвід у лікувальній справі. Тож з нею і підписали декларацію на лікування.
Валентина Ганіч, пенсіонерка:
– Я ще не знаю, до якого лікаря піду. Можливо, до терапевта Миколи Васяновича, чи до Тамари Костюк. Вони обоє з досвідом. Думаю, що до них буде багато бажаючих.
Олена Шишкова, пенсіонерка:
– Я приходила раніше. Приносила документи, щоб обрати лікаря. Але там була проблема – комп’ютери у лікарів «зависали». Черги були великі. Пішла додому. У мене лікарем, думаю, буде мій дільничний Микола Васянович, якому я дуже довіряю. Мене він після операції лікував дуже кваліфіковано.
Людмила Проява, жителька Холмів:
– Я ще до цього часу лікаря не обрала, не визначилася. Але за кілька тижнів, думаю, вирішу, який потрібен спеціаліст мені і моїй родині.

Залишити коментар