Валентина Нековаль подарувала лікарні фетальний монітор

Не дарма кажуть, що будь-яку велику справу головне розпочати, а потім потихеньку все зробиться. Саме так і вийшло в Корюківці з благодійністю.

Сергій Пивовар з новим обладнанням

Багато років лікарні, і не тільки, підставляє своє плече фабрика технічних паперів. Інші «небідні люди» спостерігали з боку. І дуже приємно, що сьогодні свідомість у багатьох змінюється, адже не всі проблеми можна перекласти на державу, багато з них можна вирішити і досягти успіху власними силами, згуртувавшись навколо проблеми. Жителі Корюківщини стурбовані майбутнім нашої лікарні. І чудово, що є люди, підприємці, які в міру своїх можливостей уже сьогодні дбають про охорону здоров’я. Не так давно я дякував Олександру Левицькому, директору агрофірми «Урожай», за будівництво ганку біля поліклініки (шкода тільки, що деякі несвідомі громадяни вже оббили та забруднили його велосипедами). І ось знову приємна новина, особливо для майбутніх батьків. Приватне підприємство «Глорія», в особі директора Валентини Нековаль, подарувало пологовому будинку вкрай необхідний фетальний монітор англійської фірми Неасо. Подарунок не дешевий – 27 300 грн., але незамінний для якісної допомоги вагітним. Фетальні монітори широко використовуються для проведення обстеження стану плоду та спостереження за ним перед пологами та під час них. Це прилад, який високоточно реєструє частоту серцевих скорочень та рухову активність плоду, скоротливу діяльність матки. Лікар має можливість своєчасно виявити ускладнення, які загрожують життю дитини та вжити необхідних заходів. Застосування такого обладнання дозволяє знизити показник малюкової смертності в 2,5-3 рази. В той же час жінка, слухаючи серцебиття своєї майбутньої дитини, стає спокійнішою і впевненою в сприятливому завершенні пологів. Тож переоцінити важливість подарунка МПП «Глорія» досить важко. Це дійсно широкий жест доброї волі. І нехай це буде виглядати як реклама, але я б радив жителям району зважено підходити до вибору магазину для покупок. Адже купуючи у «своїх», ми стимулюємо створення робочих місць, залишаємо гроші в районі і спонукаємо до благодійності.
Проблем у лікарні ще дуже багато. Є над чим працювати. Вже є певні домовленості з підприємствами «Ванесса» та «Вуд Індустрі», про які розповім пізніше. Користуючись нагодою, хочу звернутись до всіх небайдужих корюківчан, особливо підприємців: не відмовляйте в допомозі лікарні, коли до вас звертаються. Адже тим обладнанням, яке ви допоможете придбати, будете користуватися і ви, і ваші близькі, якщо, не дай Боже, виникне така необхідність. При затвердженні Корюківської ЦРЛ госпітальним округом виграють також і місцеві підприємці – у ваші магазини прийдуть «іногородні» покупці, придбають ваші товари чи скористаються вашими послугами.
Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми досягнемо нашої мети і зробимо медичну допомогу в Корюківській ЦРЛ якісною та доступною для всіх. А в районній газеті і надалі будемо висвітлювати інформацію і дякувати всім, хто робить таку важливу загальну справу.

З вдячністю від колективу та пацієнтів Корюківської ЦРЛ, головний лікар Сергій Пивовар.

Залишити коментар