Ваші лікарі, з якими укладатимете декларації

Продовжуємо представляти лікарів, з якими громадяни підписуватимуть декларації про лікування. Цього разу в газеті – інформації про педіатрів, котрі працюють у Корюківській міській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Наталія Михайлівна
Васянович

Дільничний лікар-педіатр І категорії. Закінчила 1980 року Київський медичний інститут. Вважає, що не може сімейний лікар як фахівець знати більше, ніж вузький спеціаліст, досконало розумітися на дитячих захворюваннях, профілактичних щепленнях. Тому без співпраці не обійтися. Начебто дітей з 14 років “заберуть” від педіатрів до сімейних лікарів. Може, тоді й терапевтів менше треба буде? Поки що не вистачає й необхідного медичного обладнання. Можливо, в процесі реформування забезпечать. Тривожить непевність з обслуговуванням населення віддалених сіл. Перешкод тут багато, починаючи з стану наших доріг. Нещодавно їхали ще не по засніженому шляху до Білошицької Слободи – 40 хвилин! А як за 15 хвилин доставити в операційну хворого? Як же бути жителям сіл того ж “перелюбського куща” та інших? У зарубіжжі он показують – для цього є вертольоти, для нас же це нереально. Якщо вдома у пацієнта нема своєї машини – чим добиратиметься?.. Хотілося б змін на краще, але як прив’язати їх до наших реалій… Мабуть, спочатку треба рівень життя громадян піднімати, а потім рівнятися на закордоння. Щоб реформа дала щось добре для населення.

 

Наталія Олександрівна Ариніч

Дільничний лікар-педіатр ІІ категорії, по сумісництву – неонатолог, працює у родильному відділенні, опікується новонародженими дітьми. Закінчила 2010 року медичну академію в м. Полтаві. Сподівається, разом з колегами, що після реформи стане краще. Людям надаватиметься медична допомога у повному обсязі, вчасно і якісно, відповідно до європейських стандартів, а зарплата медиків – буде більшою. А головне у житті під час змін – взаємна повага, розуміння, адже для усіх громадян, як медиків, так і пацієнтів, це реформування є новизною.

 

 

 

 

 

 

Світлана Петрівна Резніченко

Лікар-педіатр ІІ категорії. Закінчила 1999 року Харківський медичний університет. Каже, що у проведенні реформи незрозумілого ще дуже багато. Чимало роботи очікує лікарів і після завершення укладання декларацій, у тому числі в оформленні різної документації. За дітей декларації підписуватимуть батьки. Ось за січневий буденний день уже зранку прийняла 27 дітей, учора – 25, а позавчора – 54. І з простудами дітей батьки ведуть, і на щеплення. В середньому щодня три десятки малих пацієнтів обслуговує. Ще ж і в села їздить, за викликами і за графіком. За педіатром закріплено на дільниці, яку обслуговує, 800 дітей, від малюків і до 18 років. Думає, що такий показник і залишиться.

 

 

 

 

Залишити коментар