Велика перемога «Авангарду»

Нещодавно наш «Авангард» приймав на стадіоні «Паперовик» футбольну команду «Первомайськ» з Миколаївської області, і з перших хвилин запропонував гостям атакуючий футбол. На вістрі атак добре діяв нападник Артем Грищенко і на 33 хвилині забив перший гол. На перерву команди пішли, коли на табло висвічувався рахунок 1 : 0 на користь господарів. Щоб змінити тактику, тренер «Первомайська» у другому таймі робить кілька замін. Тільки «Авангард», захопивши ініціативу у першому таймі, продовжує атакувати. На 47 хвилині, а потім на 49-й знову два м‘ячі побували у воротах гостей. Їх авторами стали Ігор Троцик та Артем Грищенко. З цього часу «Первомайськ» робить ще кілька замін. Але гра у гостей «не клеїться». На 55 хвилині невтомний Артем Грищенко забиває знову гол – 4 :1. Наші футболісти не перестають тиснути. Черговий прохід – і на 90-й хвилині Андрій Порохня забиває п’ятий м’яч. Суддя у полі додає ще чотири хвилини, але гості не забивають …
Уболівальники «Авангарду», стоячи на трибунах, дружно аплодують його переможній грі. Це перша велика перемога нашої команди. 20 травня наша команда гратиме у Плисках з «Єдністю». Також цього року вона виступатиме у прем’єр-лізі області.