«Велике переселення» триває

DSC_0002

Після Нового року частина медиків почала заселятися у відремонтовану поліклініку райлікарні. Але переїхали не всі.

Відвідувачі ЦРЛ і досі не можуть оговтатися від такого блага – бути прийнятими лікарями у нормальних умовах! Недовірливо ходять затишними коридорами і віри не ймуть, що вже можна без штовханини, тисняви та псування нервів отримати консультацію чи меддопомогу.
Лікарі теж потроху адаптовуються і звикають працювати «по-новому». Адже після того, як декільком фахівцям доводилося приймати пацієнтів в одному кабінеті одночасно, кажуть, незвична тиша тепер навіть на вуха тисне.
Лікар-отоларинголог Ірина Кобець розповіла, що їхній кабінет «переїхав» 2 січня. Поки що не зовсім облаштувалися, але задоволення від чистого і свіжого приміщення вже відчули. Шафу для одягу, столи і сухожарову шафу допомогли перенести чоловіки-підсобні робітники лікарні, а з рештою – справилися самі. Щоправда, меблі у їхньому новому кабінеті старі – ледь пережили «переїзд»…
Але є лікарі, яким пощастило значно більше. Приміром, невропатологи. Їхній кабінет взявся облаштувати приватний підприємець Василь Чеботарь. А тому тут всі меблі – новенькі! Столи, стільці, тумбочки, шафи і навіть жалюзі. «Якщо чесно, нам незручно було просити все, тож озвучили лише найпотрібніше. Проте Василь Ілліч одразу наголосив, щоб замовляли все необхідне, не соромлячись, – посміхається лікар-невропатолог Тетяна Батюк. – Ми йому дуже вдячні за підтримку!» Звичайно, у такому гарному кабінеті приємно і лікувати, і лікуватися. До речі, кабінет невропатологів змінив свою колишню «прописку» і тепер розташований на першому поверсі (раніше був на третьому – Авт.), поруч з долікарняним.
– До нас звертаються хворі переважно з інсультами, ДЦП, епілепсією, іншими тяжкими недугами, яким важко підніматися на третій поверх, – розповідає Тетяна Юріївна. – Буває, що і потребують невідкладної допомоги, для надання якої у кабінеті невропатологів нема можливостей. А тепер, коли поруч долікарняний, спокійніше і лікарям, і хворим. Ми вдячні головному лікарю, який з розумінням поставився до прохання змінити наше місцерозташування і пішов назустріч потребам хворих людей.

Р.S. Оскільки другий поверх лікарні відремонтований не повністю, кабінети денного стаціонару, процедурний та декілька лікарів (терапевти – Тамара Костюк, Марія Воловчик, Володимир Гетьманчук, ендокринолог Ольга Федоренко) тимчасово розташувалися у фізіотерапевтичному відділенні.

DSC_0003

Невропатолог Тетяна Батюк /фото автора

DSC_0001

Отоларинголог Ірина Кобець

Залишити коментар