Великі мрійники центру творчості

У Корюківському центрі дитячої та юнацької творчості – сімсот двадцять вихованців. Закінчується рік, тож хочеться згадати, що відбувалося у нашому закладі у 2017-му.

Відповідно до обласної рейтингової таблиці участі позашкільних установ у обласних заходах, Корюківський ЦДЮТ серед 29 позашкільних закладів Чернігівщини посів п’яте місце. Значні здобутки мають гуртківці і педагоги, які займаються декоративно-ужитковим та прикладним мистецтвом. Дитячі роботи з бісеру, тіста, паперу, хутра, виконані різьбленням по дереву, випилюванням, петриківським розписом – протягом року займали почесні місця на рівні району, області та України.
Вихованці гуртків художньо – естетичного напряму досягли вагомих результатів на різних конкурсах. Так, зразковий вокальний колектив «Тріумф» (керівник Катерина Колмик) цьогоріч додав у свою скарбничку три вагомі нагороди: ІІ премію у 24–му Міжнародному фестивалі дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича» та ІІ премію у VІ Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Дитячі різдвяні зустрічі», що нещодавно відбувся у Чернігові. Порадувала своїми виступами на чернігівській сцені солістка колективу Маргарита Поташна, яка привезла омріяну І премію, та танцювальний колектив «Грація» (керівник Світлана Хачатурова), який виборов у цьому ж конкурсі ІІІ місце.
Вдалими виявилися виступи вихованців гуртка «Бісероплетіння» (керівник Олена Железняк) у краєзнавчо-дослідницькій роботі «Ткацтво-переплетення минулого і сучасного» у рамках обласної краєзнавчо-патріотичної акції «Від роду і до роду збережемо традиції народу» (І місце), обласному конкурсі серед лідерів учнівського самоврядування «Місцеве самоврядування очима учнівської молоді» (Олена Муха, Тетяна Кошель) – І місце. Заслуговують на увагу два проекти вихованців гуртка «Петриківський розпис» (Олена Муха): «Декорування квіткових горщиків петриківськими мотивами» та «Дерево життя»: – гуртківці зробили наш заклад естетично привабливим для відвідувачів, з елементами патріотичного і національного виховання.
Уперше спробували – і вийшло! Це про перемогу у всеукраїнському конкурсі – гранті «Проект куточка живої природи Фельдмана» (керівник екологічних гуртків Наталія Мисник, методист ЦДЮТ Тетяна Кошель). І хоча подарунковий сертифікат у дві тисячі гривень для когось здасться невеликою сумою, та ми уже мріємо, як умеблюємо кімнату природи стелажами для квітів. Проте найголовніше – віримо у свої сили і вміння наших дітей!

Адміністрація ЦДЮТ

Залишити коментар