Ветерани готуються до 75 – річчя визволення Корюківщини

На нещодавньому розширеному засіданні президії районної організації ветеранів звітував голова комісії по героїко-патріотичному вихованню молоді Леонід Лапа. Багато було порушено важливих питань, зокрема, й щодо відзначення восени 75 –ї річниці визволення Корюківщини і Чернігівщини від нацистських загарбників.
Ветерани затвердили попередній план підготовки та проведення заходів з нагоди цієї події. Головним завданням вважають відродження світлої пам’яті тих, хто віддав своє життя за визволення району, області, України. Тих, хто піднімав з руїн фабрики і заводи, відбудовував міста і села, вирощував хліб і навчав дітей. Члени президії запропонували редакції газети «Маяк» започаткувати рубрику «До 75-річчя визволення…», де могли б публікуватися матеріали про фронтовиків, працівників тилу, вдів, які гідно виховали дітей фронтовиків, героїв трудового фронту. Газетярі підтримали ініціативу ветеранів. Напишіть чи розкажіть журналістам про своїх рідних, сусідів, односельчан чи просто знайомих, які зробили помітний внесок у післявоєнну розбудову рідного краю. І про них дізнаються усі жителі району.
Також члени президії обговорили майбутню поїздку до селища Сосниця, де планується зустріч з активом їхньої ветеранської організації та колегами з м. Конотоп.

Прес-центр ветеранської організації

Залишити коментар