Влада змінилася…

Korukivskiy_rayon_gerbУ останній день березня, перед початком сесії районної ради, яку в присутності 38-ми депутатів (з 44-ох обраних) відкрив її голова Михайло Баклажко, голова райдержадміністрації Віктор Чернуха представив присутнім призначеного першого заступника голови РДА Ольгу Пилипець.

Після цього владні зміни продовжувалися. Голова райради і його заступник Володимир Мартинович повідомили про дострокове припинення своїх повноважень. Голосували за це пізніше, а поки що робота сесії продовжилась звітом В.Чернухи про річну роботу. Голова РДА відзначив, що за рядом показників наш район – на передових місцях в області.
Депутат Микола Скотар задавав запитання – “Хто буде відповідати за кошти, “зниклі” під час ремонтів центральної районної лікарні та Козилівського дитсадка? Чому не продовжується облаштування зали урочистих подій в райцентрі, у що теж вкладалися бюджетні кошти? Які перспективи ремонтів доріг на Перелюб та Рибинськ?” В.Чернуха відповідав, що тривають судові розгляди щодо зловживань при ремонті ЦРЛ, який відбувався під керівництвом обласного управління капітального будівництва. Реконструкція Козилівського дитсадка – теж у компетенції цього управління. Є намагання районної влади нарешті ввести сільський дошкільний заклад в експлуатацію. І є прохання до міської ради – вирішити долю зали урочистих подій за рахунок міського бюджету. Щодо доріг до сіл, то цього року планувати їх ремонт нема достатніх можливостей…
Депутат Микола Васянович питав про долю меморіалу. Одержав відповідь, що фінансування спорудження цього об’єкту (республіканського значення, а за підпорядкуванням – обласного комунального закладу) повинне бути державним, але через сьогоднішнє становище в країні меморіал перебуває у законсервованому стані. Головний лікар ЦРЛ Сергій Пивовар проінформував про передачу лікарських засобів (надлишків невикористаних медикаментів) з відділу екстреної медичної допомоги – у спільну власність територіальних громад району.
Далі, у зв’язку з поданою М.Баклажком заявою про дострокове припинення 31 березня його повноважень голови райради і прийнятим відповідним рішенням сесії – обирали нового голову. Депутат Анатолій Коломійчук від фракції Партії промисловців і підприємців запропонував на цю посаду В.Чернуху. Інших кандидатур не було. Таємне голосування показало: “за” – 26, “не підтримали” – 10, 2 бюлетені – недійсні. В.Чернуха подякував за обрання його головою районної ради, прийняв присягу при вступі на цю посаду і закликав до спільної праці на благо району. Запропонував на посаду заступника голови райради кандидатуру Миколи Ющенка. Голосували, “за” були 24 депутати, “не підтримали” – 14. Обраний теж прийняв присягу, а на запитання депутата Олексія Мотчаного про членство у Комуністичній партії відповів, що він ніколи на займаних посадах не змішував політику і роботу. Бо дійсно, у всіх наших депутатів, незалежно від пістрявого “партійного фарбування”, пріоритетом повинне бути служіння єдиній партії – Корюківському району.

3 коментарів

  1. Роблю діжі говорить:

    Ця “промислова” революція не відбулася б без відома корюківського олігарха. Або його притисли депутати ВР, або в нього є “план” і він його вживає.

  2. Киборг говорить:

    Це ваші припущення, чи ви точно знаєте? І “ім`я” таке у вас влучне, просто промислово-оліхархічне…

  3. Роблю діжі говорить:

    Ха-хархічне – точно! А якщо Ви про ім`я примітили, то може де й сміттєвий бак примітили? Це для того, щоб новообраних покатати за всіма канонами люстрації.

Залишити коментар