Вони дбають про чисте довкілля

В Україні третьої суботи квітня традиційно відзначається День довкілля, а зараз триває квітневий місячник щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Останнім часом здебільшого молодь ініціює заходи з благоустрою, але не залишається осторонь і старше покоління. 18 квітня у Корюківці ветерани прибирали парк Дружби, що за автостанцією.
Уже третій рік поспіль збираються на весняну толоку члени ради районної організації ветеранів України, представники районної Спілки ветеранів Афганістану, спілки «Чорнобиль» та Корюківської спілки воїнів-учасників АТО. Попідмітали паркові доріжки, підгребли й вивезли сміття та торішній лист, обкопали кущі калини, пересапали клумби і посіяли на них квіти. А в суботу, 21 квітня, найактивніші долучилися ще до садіння сосонок.
– Треба, щоб ліси росли і для нас, і для майбутніх поколінь, – стверджує голова районної ветеранської організації Валентина Погребна, яка була однією з ініціаторів заходу. – І добре, що нашу ініціативу, як завжди, підтримало керівництво РКСЛП «Корюківкаліс», надавши посадковий матеріал.
Учасники акції підсаджували лісові культури на площі 1 га біля Кугуків та садили молоденькі сосни на попередньо підготовленій ділянці біля Костючків. Незважаючи на те, що зібралися не лише молоді хлопці, а й ветерани поважного віку, роботу виконали швидко й якісно. А наступного року вирішили долучити до цієї гарної справи ще й своїх дітей та онуків.

Андрій НАВРОДСЬКИЙ / фото автора

Залишити коментар