Вперше до Сеньківки Україна не поїхала

IMG_0007

МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР НА «ГОЛУБИХ ОЗЕРАХ»

25 червня на території комплексу «Голубі озера», що в Ріпкинському районі, відбулося відкриття триденного табору молодіжного активу Чернігівщини, що проводився під девізом «Молодь Чернігівщини за єдину Україну». А мета його – консолідація молоді з різних куточків області, виховання патріотизму та розкриття творчого потенціалу юнаків і дівчат.

«Ви стоїте в авангарді майбутнього України. Від вас залежить, як розвиватиметься країна», — цими словами до учасників табору звернувся заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман. «На нашому патріотичному заході ми повинні продемонструвати єдність, прагнення до миру і цілісності нашої країни», — наголосив він.
Можливо, саме нехтування подібними заходами з боку держави призвело до того, що на півдні і сході України деякі молоді люди мають протилежну позицію. Адже не секрет, що чимало політичних та громадських рухів, у тому числі і вороже налаштованих до нашої держави, ефективно популяризують свої ідеї, проводячи власні заходи для молоді.
Табір «Молодь Чернігівщини за єдину Україну» став свого роду відповіддю на агресію сусідньої держави, котра унеможливила участь Чернігівщини у традиційному святі до Дня молоді у Сеньківці. Замість ярмаркування та масштабних гулянь, що зазвичай відбувалися біля монумента «Три сестри» впродовж останніх років, тут проходили військово-патріотичні ігри, спортивні змагання та показові виступи, туристичні багатоборства, тренінги, майстер-класи з народно-прикладного мистецтва, інтелектуальні ігри і творчі програми.
Атмосфера у таборі була далекою від «офіціозу» чи формалізму. Заходи були зорієнтовані на дружнє спілкування між учасниками, обмін досвідом та веселий відпочинок.

IMG_0006 IMG_0005 IMG_0004 IMG_0003 IMG_0002 IMG_0001

Залишити коментар