Все для приманки, прикорму і лову риби

Після того, як конкурент зірвав його оголошення про продаж власноруч добутого мотиля, 28-річний Сергій Старостін остаточно вирішив відкрити власний кіоск для рибалок! Так би мовити, конкурент «переконав»…

Сергій Старостін

 Олена Тарасенко,
теща С. Старостіна,захоплюється квітами і ландшафтним дизайном, зокрема, оформленням альпійських гірок. Сама вирощує необхідні рослини і створює альпінарії вдома і на замовлення. Невеличка альпійська гірка біля «Перекату» – теж її робота.

Сергій сам з Чернігова, але вже п’ять років живе і працює у Корюківці. Піймався на гачок симпатичної корюківчанки Оксани! Одружився. Працював у шпалерному цеху фабрики техпаперів пакувальником, потім слюсарем у водоканалі. Але завжди хотів знайти роботу з «вільною» зимою, бо зима – це час для його хобі, видобутку мотиля. Оскільки знайти таку важко, вирішив займатися виключно мотилем та супутніми для риболовлі товарами.

Мотиль
Сергій розповідає, що «підсадив» його на такий промисел компаньйон і друг з Боромик Валерій Заровний, у якого він спочатку мотиля купував і реалізував уроздріб, а потім і сам навчився цій справі. Розповідати про мотиля Сергій може довго! Каже, у пошуках червоного черв’ячка – личинки комара-довгоніжки об’їздив уже всю Чернігівщину! За супутником шукає водойми (створив для себе спеціальну карту), бере бензопилу, щоб випиляти лунку, спеціальний пристрій-мотильницю, струну для миття мотиля – і вперед! Буває, зустрічає за цим заняттям поодиноких рибалок, а то й «промисловців». І хоч руки-ноги пообморожував у крижаній воді, зими все одно чекає понад усе. Бо це не лише спортивний інтерес, а й непоганий заробіток: якщо на початку сезону, у листопаді кілограм мотиля коштував 500 гривень, то наприкінці, у лютому – вже 700.
– Але ж і за якість я відповідаю – мій мотиль живучий, – стверджує С. Старостін. – Тож, окрім роздрібної торгівлі, замовлень на нього вистачає ще й від спеціалізованих магазинів у Мені, Снов-ську, Сосниці, Славутичі, куди я постачаю свій товар.

Ароматні опариші
і не тільки
Невеличкий яскравий кіоск «Перекат» розташовано по міській вулиці Шевченка, 20. Сергій каже, що тут є все для приманки, прикорму і лову риби:
– Магазинів для рибалок у нашому місті декілька, але там вибір не такий великий: два-три прикорми і все. У мене є різні прикорми на всю рибу (від 20 грн.): коропа, карася, ляща, плотву, пельця, ін., багато кашок (25 – 30 грн.), активаторів клювання (25 – 32 грн.), макухи (18 грн.), бойли (від 28 грн.), силіконові опариші і черв’яки (так би мовити, багаторазового використання) – все це з різними смаками: шоколад, ваніль, тутті-фрутті, вершки, коноплі…
– Невже рибі не все одно: звичайний черв’як чи з ароматом ванілі?! – щиро дивуюся, почувши таке. Переконана, що багато жінок, далеких від риболовлі, теж подивувалися б, наївно вважаючи, що риболовля – це вудка і опариш з купи гною.
– Звичайно, не все одно! – переконаний Сергій. – Риба – вона ж як і жінка: на кого швидше зверне увагу – на просто симпатичного чоловіка – чи гарно вдягненого і з дорогими парфумами? Відповідь очевидна.
Маю у продажу також кукурудзу, кукурудзу мариновану, горох, тісто, підсаки, поплавки, «пуфики» (пінопласт у тісті), пристосування для нічного лову риби та інше. З часом планую поповнити асортимент риболовецьких аксесуарів. Покупці стверджують, що у мене дешевше. Однак, я не занижую ціни спеціально, аби переманити клієнтів у моїх конкурентів – ставлю їх адекватними, щоб і собі заробити, і людина залишилася задоволена.

Товар з доставкою
– Я дорожу своїм клієнтом, а тому можу підвезти замовлення і на вказану водойму, – розповідає про свою додаткову послугу Сергій Старостін. – А у кіоску по завчасному дзвінку продаю потрібне як на світанку, так і пізно ввечері, бо хтось рибалить на зорі, а дехто і на нічну риболовлю відправляється. Однак, попередньо треба домовитися по телефону.

Кіоск «Перекат»:
м. Корюківка,
вул. Шевченка, 20
Графік роботи:
з 8.00 до 18.00
Тел. (066)21-84-181, Сергій Старостін.

Залишити коментар