Встановлено меморіальну дошку загиблому учаснику АТО

2 червня з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО Андрію Супруненку у Перелюбі біля місцевої школи відбувся мітинг.

29 – річний житель Перелюба Андрій Супруненко на сході України захищав територіальну цілісність Вітчизни. Він був сміливим і хоробрим солдатом, якого глибоко поважали товариші по зброї. Та хитрий ворог, незважаючи на Мінські угоди, застосовує найжорстокішу зброю. І одна з атак окупантів стала останньою для нашого земляка: 20 червня 2016 року у селищі Верхнєторецькому на сході України його смертельно поранило.
Учителі запам’ятали Андрія як спокійного, вдумливого, урівноваженого, добре вихованого учня. І таким він ішов по життю. Указом Президента України Петра Порошенка від 27 лютого 2017 року за особисту хоробрість, відвагу нашого земляка посмертно нагороджено орденом «За мужність». Перед жителями села та гостями виступив заступник голови райдержадміністрації Володимир Полубень, який сказав, що з того часу, коли розпочалася війна з підступним і хитрим окупантом, багато синів пішли захищати рідну землю. Сотні, тисячі мешканців Чернігівщини там перебувають і дотепер. І Придеснянський край ними пишається. Та, на жаль, немало загинуло. Не оминула така біда й село Перелюб. Отож меморіальна дошка на будівлі школи постійно нагадуватиме про Андрія Супруненка. Він буде гідним прикладом для багатьох поколінь учнівської молоді. Голова районної ради Віктор Чернуха, звертаючись до мітингуючих, назвав цю подію гіркою і щемливою. Війна через десятиліття повернулася до нас – відгукнулася великим горем, втратою достойних синів своєї Батьківщини. «Такі імена, як Андрій Супруненко, повинні навічно бути закарбовані у граніті, сказав сільський голова Юрій Циклаурі. Пишаймося своїми героями, любімо Україну. Виховуймо молодь на кращих прикладах».
Право відкрити меморіальну дошку на честь Андрія Супруненка надали школярам. Отець Сергій освятив її. Потім звучали патріотичні пісні. До меморіальної дошки Герою було покладено сотні живих квітів.

Фото Віталія Остапенка

Залишити коментар