Випускний під парасолькою

DSC_0002

Цьогорічний випускний вечір запам`ятається не тільки красивим вбранням і щирими посмішками, а і незламністю духу, який проявили ті, хто зібрався 31 травня на центральній площі міста. Ніякий дощ не зміг зіпсувати свято. Гарячі серця прагнули свята, і воно – відбулося!

Парасольки знову і знову вибухали, розпрямляючи своє шатро над головами. Дощ то накрапав, то вщухав, то знову сипав рясно-рясно. Колона випускників трьох шкіл міста разом з батьками та вчителями рухалася площею. У цьому році крок у доросле життя зробили 204 дівчат та хлопців, серед них 8 медалістів – „золотих” та „срібних”. Молодість світилася посмішками, вбрання на дівчатках змінювало кольори від ніжно-рожевого до бордового, від спокійного – до ультрамарину, сукні – з довгим подолом і такі, що, не соромлячись, відкривають ніжки, тканина однотонна, у смужку і у горошок. Хлопці – у костюмах, темних і світлих, але як один – джентльмени.
Випускний вечір розпочався традиційно з покладання квітів до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки фашистським загарбникам. Офіційна частина розпочалася із привітальних слів випускникам від офіційних гостей свята. Голова райдерж­адміністрації Віктор Чернуха вручив найкращим учням медалі, атестати з відзнакою і цінні подарунки. До привітань долучилися начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Остапенко та секретар міської ради Леонід Малиш.
Зі словами вдячності до вчителів та батьків звернулася золота медалістка Марія Минко.
Від батьків напутні слова сказали Людмила та Валерій Краснянські. Медалісти пройшли під вишитим рушником – символом щасливої долі. Віршиками та піснями вітали одинадцятикласників і дошкільнята – вихованці дитячого садочка „Дельфін”. Кульмінацією свята став прощальний вальс. Вечори продовжилися у приміщеннях шкіл.

DSC_0001

фото автора

DSC_0018 DSC_0017 DSC_0016 DSC_0015000 випускний 2 DSC_0014 DSC_0013 DSC_0012 DSC_0011 DSC_0010 DSC_0009 DSC_0008 DSC_0007 DSC_0006 DSC_0005 DSC_0004

Залишити коментар