Виробничий травматизм

Травмувалися електрогазозварник
і верстатник

За повідомленням екстрених служб району, минулого тижня сталися два випадки травмування працівників на виробництві.
Так, 5 липня близько 10-ї ранку служба екстреної медичної допомоги доправила до Корюківської райлікарні 42-річного чоловіка з термічними опіками тіла ІІІ ступеня, зокрема, правої кисті, лівої нижньої кінцівки, ін.
– Загалом уражено до 20% тіла, – констатує завідувач реанімаційного відділення ЦРЛ Василь Ступницький. – У нашому відділенні пацієнт побув ніч, ми його вивели зі стану опікового шоку, а назавтра був доправлений в опікове відділення Чернігівської обласної лікарні, де його вже лікуватимуть фахівці з таких уражень.
Слідчому поліції постраждалий повідомив, що він – електрогазозварник з Кривого Рогу, у Корюківці перебував у складі бригади, яка за договором підряду виконувала певні роботи на фабриці техпаперів. З його слів, нещастя сталося, коли він «запалив різак – лопнув шланг і стався вибух»… Наразі відкрите провадження за ч. 1 ст. 272 ККУ «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою», яка передбачає санкції – від штрафу до обмеження волі строком до 3 років, ведеться слідство.
Легкі тілесні ушкодження, а саме – рвану рану правої сідниці – отримав 40-річний верстатник одного з деревообробних підприємств міста. З його пояснень правоохоронцям, травмування сталося під час роботи на верстаті, з якого злетіла дерев’яна заготовка у вигляді рейки довжиною близько 4 метрів і спричинила ушкодження. Відомо, що чоловік працює на підприємстві верстатником 2 роки, офіційно працевлаштований… Чому і як сталося травмування – розбирається поліція. Відкрите провадження за ст. 271 ККУ «Порушення вимог законодавства про охорону праці» (карається – від штрафу до обмеження волі строком до 2 років).

Залишити коментар