Взяли верх – забирайте й низ…

Наприкінці червня наша газета повідомляла про те, що зловмисники викрали біля приміщення Пенсійного фонду п’ять чавунних каналізаційних люків. Читачі запитують, чи знайшли злодюг?
На жаль, ні викрадачів, ні люків поки що не відшукали. Щодо перших, то існує версія про заїжджих любителів легкої наживи. І не обов’язково здавати викрадене на металобрухт, люки в кожному районі – на вагу золота. Скільки таких штучних дірок зяє по містах і селах! Ми поцікавилися, чим же можна затулити небезпечний для перехожих отвір. До речі, на місці викрадених люків поки що лежить шалівка і стоять попереджувальні знаки. Отже, інший чавунний люк придбати практично не можливо (хіба що поцупити у когось – жарт…), натомість можна купити пластиковий за 300 гривень. Але тоді доведеться спочатку вибити з бетону металеву основу для колишньої кришки, і все зробити заново, бо пластикові аналоги – менші за розміром.
Хто має цим займатися? Приміщення колишнього недобудованого банно-прального комбінату є районною комунальною власністю, яке орендують 7 організацій, у тому числі міжрайонне управління Пенсійного фонду, Приватбанк та дві перукарні. Ось-ось велику будівлю у центрі міста передадуть Корюківській ОТГ. З усього видно, саме міськраді й доведеться найближчим часом вирішувати проблему з люками. Як вона з цим справиться, побачимо…

Залишити коментар