Як з великим снігом боролося місто?

Вкінці лютого дістався циклон і нашої Корюківки. Дехто із гідрометеорологів каже, що за перші три дні березня на Чернігівщині випала понад місячна норма снігу. Як з неочікуваними опадами боролася Корюківська ОТГ, газета запитала заступника міського голови Олександра Бикова.
– Техніки у трьох наших комунальних підприємствах достатньо, тому виїхало очищати місто близько десяти потужних і кілька міні – тракторів та спецавтомобілів. Мала техніка переважно очищала тротуари та працювала у дворах багатоповерхівок. Де це було неможливо, трудилися робітники з лопатами. Особливо сніжило вночі і вдень першого і третього березня. І тому наші трактори, скрепер, спецтехніка по вулицях робили по три-чотири проходи. Коштів і пального вистачало. Потім техніка пішла до сіл громади. Спочатку – у Тільне і Сядрине, бо там є своє комунальне підприємство «Убідське», згодом у Хотіївку, Наумівку, до інших населених пунктів. У першу чергу очистили дороги з потужним рухом автомобілів, головні вулиці у селах. Можливо, десь на кілька годин і траплялися затримки з надходженням снігоочисних тракторів, але й роботи було багато.

 

…і Холми

Холминський селищний голова Олександр Шевчик розповів, що найтяжче було в суботу 3 березня. На розчищення доріг і вулиць у населених пунктах їхньої ОТГ виїхало шість одиниць техніки: по два трактори райавтодору і аграрної компанії «Урожай», шкільний трактор і ще один – місцевого підприємця Василя Чеботаря, який селищна рада винаймає за 440 гривень за годину роботи. До вечора суботи фактично подолали наслідки снігопаду, але трактору Чеботаря довелося попрацювати й вночі. У неділю продовжувала роботу техніка райавтодору і «Урожаю». Останнім – велика вдячність, каже очільник громади, адже аграрна компанія надавала благодійну допомогу – усе своїм коштом. Скарги від людей в основному надходили у суботу, бо не так швидко вдавалося ліквідовувати замети, як усім хотілося. Згодом зателефонували старости і сказали, що все у порядку. Лише жуклянцям довелося почекати до неділі.

Залишити коментар