Ялинка зібрала майже тисячу гостей

Добре готувалися у місті до Нового року. Наприклад, головну вулицю Шевченка прикрасили неоновими квітами – зірками, яскраво засяяли і ялини біля музею та центрального скверу. У новорічному вбранні красувалися міський Будинок культури і центральна площа.

31 грудня до міської ялинки прийшло багато гостей. Після короткого вступу ведучої, яка нагадала, що саме у цей день сповнюються бажання, підбиваються підсумки зробленого та задумуються плани на наступний рік, з Новим роком корюківчан та гостей міста щиро привітав міський голова Ратан Ахмедов. Побажав світлого оптимізму, здоров’я, родинного затишку, здійснення мрій і задумів у році 2018-му.
Зазвучала музика. Під її тихі ритми оголосили переможців конкурсу новорічних прикрас. Ними стали Ірина Цибулько, Вікторія Карпенко та найменшенька, семирічна учасниця Ангеліна Тарасенко. Усім їм голова громадської молодіжної організації «Альтернатива» Володимир Онищук вручив заслужені призи. З веселими, радісними вигуками-вітаннями вийшли на сцену Дід Мороз і Снігуронька і повідомили, що до їхньої резиденції надійшло багато листів від дорослих і дітей. Омріяні подарунки від новорічного діда отримали Софія Скиба, Ліза Макаренко, Андрій Моложон, Валерія та інші. Цього передноворічного вечора проводилися цікаві ігри для дітей, звучали вірші у виконанні малечі. Поруч зі сценою юні та дорослі змагалися – хто сильніший. І виявилося, що у нашому місті багатенько силачів. Славиться воно і гирьовиками. Не було рівних у змаганні Владиславу Данилюку, який підняв однопудову понад сто разів. На другому місці був Андрій Стосенко. Обидва отримали призи. За кілька метрів гамірно і весело грали у безпрограшну лотерею. Гарний настрій створювали народний ансамбль «Лілея», зразковий «Тріумф», самодіяльні «Чарівна», «Ритм», тріо «Фольк», солісти Анна Холявко, Інна Трубецька, Регіна Пилипенко, Олена Макуха, Аліна Коробко та інші.
У ці передноворічні години особливо відчувалась святковість моменту. Міська влада подбала, щоб прихід Нового року запам’ятався людям і залишив по собі гарні враження. Торгували новорічними іграшками-світлячками, різнофігурними та кульками, гарячими напоями. Хто бажав спробувати градусних – вистачало і такого питва. Чим запам’яталося святкування, так це тим, що не видно було надто «втомлених», частіше зустрічалися привітні, коректні люди. Містяни бажали один одному, щоб Новий рік приніс омріяний спокій Україні, благополуччя та достаток у кожну родину.

Залишити коментар