Юні боксери

Матчева зустріч в Чернігові

У п’ятницю 17 березня на Чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна відбулась товариська матчева зустріч з боксу між командами клубів боксу «Ринг» (ДЮСШ «Атлет», тренери Валерій Бондаренко, Михайло Костючок, Максим Метла, Олександр Загребельний з м. Чернігова) та спортивного клубу «Сила» (м. Корюківка, тренер Михайло Папін).
Свої клуби представляли юні боксери в різних вагових категоріях та вікових групах, вже не новачки, але ще і не майстри. Від спортивного клубу «Сила» виступали: Назар Стогній, Ярослав Ладович, Вадим Самотік та Ернест Рушанян. Метою матчевої зустрічі було не тільки удосконалення набутих техніко-тактичних навичок і фізичних якостей, а й уміння застосовувати їх в умовах змагальної діяльності, підвищення спортивної майстерності, популяризація боксу та сприяння росту зацікавленості і мотивації до занять цим видом спорту, а також набуття бойового досвіду. Такий формат проведення змагань дозволяє тренерам більше зосередитися на боях та приділити увагу кожному своєму вихованцю. Зокрема, дає можливість виявити недоліки і позитивні сторони своїх вихованців, зробити відповідний аналіз та висновки для внесення певних коректив у навчально-тренувальний процес. Після змагань всі учасники зустрічі були нагороджені грамотами і медалями.
Спортивний клуб «Сила» дякує за підтримку генеральному директору агрохолдингу «Урожай» Олександру Левицькому, народному депутату України Анатолію Євлахову та власнику магазина «Скутерок» Олегу Прядку.

Залишити коментар