Юні «зіроньки» з Корюківки та Холмів «засвітилися» на різних творчих конкурсах

6 грудня ці два відомих у Корюківці і за її межами колективи повернулися абсолютними переможцями Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Різдвяні зоряні мости», виборовши головні нагороди. А для ансамблю скрипалів «Віоліночки» – це вже друге гран-прі у цьому ж конкурсі!

1_15 1_2Українським «Щедриком» та віночком народних пісень вражали суворе журі в обласному центрі десятеро скрипалів школи мистецтв. Професійна оцінка і чуття керівника ансамблю Олени Мельничук ще під час конкурсу оптимістично підказували їй, що діти виступили достойно. Викладачі і випускники нашої школи мистецтв, які підтримували своїх у залі, теж зізналися, що корюківські скрипки звучали просто супер! Однак, хвилювання все одно тримало до останнього і керівника, і дітей, бо ж амбіційних суперників було вдосталь. Та наші музиканти вкотре підтвердили високий рівень майстерності, який щедро передає їм вже багато років поспіль керівник О. Мельничук, отримавши гран-прі і кубок «…мостів»! Керівник і викладачі теж були відзначені організаторами. Та, мабуть, найкращими вітаннями стали щирі слова подяки та квіти від їхніх вихованців, які розуміють, що ця перемога – спільна кропітка щоденна праця.
Дуже хвилювалися учасники зразкового аматорського вокального ансамблю «Ритм», які запізнювалися на конкурс у Чернігів через те, що саме цього дня двоє учасниць колективу писали олімпіаду з економіки! Решта десять «ритмівців» весь цей час терпляче чекали своїх відмінниць. А потім, хутко зібравшись, трьома автівками рушили у Чернігів. Керівник Людмила Мартинова телефоном тримала зв’язок з організаторами конкурсу, мовляв, вже їдемо, вже у дорозі!
– Тож примчали ми, як-то кажуть, з корабля на бал! – посміхається тепер Людмила Олексіївна. – Журі оголосило перерву, бо вже всі учасники виступили, уявляєте? Ми навіть не бачили, хто там виступав і як… Дуже хвилювалися, бо не було часу і на репетицію. Перевдягнулися і – на сцену!..
А про те, що було потім, Л. Мартинова розповідає не без гордості. Діти дуже швидко зібралися, сконцентрувалися, залишивши за кулісами всі свої хвилювання, і просто позбавили шансів інших учасників своєї вікової категорії на гран-прі! Саме так журі оцінило їхню музично-пісенну композицію. Людмила Олексіївна отримала подяку від організаторів конкурсу, а «Ритм» – диплом і кубок.

Залишити коментар