З другого погляду

Чи буває кохання після шоу?

Ніна і Сергій
підуть у «Фламенко»,
а Юля і Михайло –
поїдуть в аквапарк

Розважальна шоу-програма до Дня Святого Валентина «Кохання з другого погляду», яка відбулася 11 лютого у міському Будинку культури, – ідея молодіжної ради. Чому саме з другого? Бо учасники шоу – доросла молодь і, на думку організаторів, «перший погляд» у їхньому житті вже точно був.
– З дівчатами проблем не було, – каже про підбір учасників голова молодіжної ради Аня Станіславська. – А ось з хлопцями складніше – не кожен опанує себе на сцені…
У шоу взяли участь молоді корюківчани: Тетяна Федорченко, Ніна Царенко, Юлія Домашенко, Олександр Малишевський, Сергій Яковець, Михайло Бідний. Ведучі шоу – Андрій Барабаш (м. Корюківка) та Валентина Пилипчук (м. Городня). Нотку пісенної романтики привнесли молоді і талановиті вокалісти: Катерина Колмик з Корюківки і Володимир та Радислав Михайлови з Городні.
Чи літав Купідон цього дня сценою, хтозна, але у фіналі таки склалися дві пари: 25-річна Ніна Царенко, працівниця ТОВ «Ванеса» і 29-річний Сергій Яковець, начальник юридичного відділу Корюківської міської ради, та 32-річна Юлія Домашенко, кухар кафе «Ретро» і 24-річний Михайло Бідний, слюсар з ремонту та експлуатації газового устаткування ПАТ «Чернігівгаз». Юля і Михайло, за оплесками глядачів, стали ідеальною парою і отримали суперприз – сертифікат на відпочинок у столичному аквапарку. Планують поїздку на вихідні разом з 11-річною Ангелінкою, донькою Юлі. Подарунок для іншої пари-фіналістки, Ніни і Сергія – романтична вечеря у кафе «Ресторан «Фламенко». Щоправда, коли вона відбудеться, Ніна з Сергієм ще не визначилися. Інші двоє учасників шоу, Тетяна і Олександр, отримали шампанське і цукерки. Проспонсорували валентинівські подарунки відділ освіти, культури, молоді та спорту міської ради і Світлана Олексієнко.
Кожен з фіналістів каже, що поставився до шоу як до розваги і не дуже вірить у кохання з першого погляду. Але номерами телефонів – обмінялися …Зліва направо: Сергій Яковець і Ніна Царенко, Юлія Домашенко і Михайло Бідний

Залишити коментар