З необережності постраждав юнак

П`ятнадцятирічний хлопчина з Тютюнниці, інвалід , тільки дійшов до двору сільської жительки Наталії, як її внук закричав: «Побережіться, відірвався Граф. Господарка Наталія Роговенко у цей час перебувала у хаті. Підліток зреагував на крик, ступив правіше – але на нього вже мчала вівчарка. Напала, повалила, почала кусати. Та коли пса позвала господиня, той відбіг на сотню метрів. Жінка підійшла до хлопця, щоб надати допомогу. Завела до двору у садок.
За лічені хвилини Граф знову наблизився до них так, наче прислухався, про що вони говорять. Потім несподівано накинувся на обох. Наталія прикривала своїм тілом хлопчину, а потім жестами і командами відганяла крупного собаку. Граф не слухався. Навпаки, став тягнути за ногу Льоню. Нарешті йому вдалося вивільнитися, більше у цьому допомогла жінка, яка рятувала його, усе робила, щоб тварина не наносила тілесних ушкоджень.
Та все ж собака за перший і другий напади наніс з десяток ран на обох ногах, голові, частково розірвав праве вухо. Про гірку пригоду, яка сталася у вечірній час 1 травня, з Тютюнниці відразу повідомили до «швидкої» у Корюківку. Медики приїхали, забрали постраждалого у лікарню, надали кваліфіковану допомогу. Та пізно увечері довелося викликати досвідченого хірурга Григорія Кравченка. Він повторно обробив рани, виконав кілька нескладних операцій. Пізніше, у розмові з кореспондентом Григорій Михайлович сказав:
– Стан у Леоніда поки що задовільний. Хлопчина поступово іде на поправку.
Перші кошти на ліки сину приносила мати. А в останні рази – надходили від Наталії Роговенко, пес якої покусав хлопчину. Вона Леоніду говорила, що не відмовляється від фінансової підтримки, буде також відвідувати його, допомагати. В розмові з нею почув і таке: «Я не раз застерігала Льоню, щоб не дражнив собаку, а він це робив, і неодноразово. Коли бачила його, попереджувала, щоб не ходив біля нього близько. Той не слухався».
Можливо, потрібно, щоб з Леонідом попрацював психолог, надав йому відповідну допомогу. Тоді виздоровлення прискориться. Тиждень тому він розповів таке: «Коли я засинаю, мене може тіпати. Перед моїми очима постає розлючений собака Граф. Прокидаюся, а потім з півгодини чи годину не можу знову заснути». Видно з усього, хлопчина отримав і психічну травму.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
5 травня Леонід Смецький повинен був з товаришами їхати до оздоровчого табору у Чернігів. Його знайомі уже там, але хлопчина з Тютюнниці з поважних причин туди не потрапив. Він мав першочергово оздоровитися у «Зеленому Гаю», оскільки з багатодітної родини (батьки мають восьмеро дітей, п’ятеро з яких неповнолітні). Родина належить до малозабезпечених.
Можливо, відгукнуться спонсори, благодійники і допоможуть коштами на лікування хлопця з багатодітної малозабезпеченої родини. Про це просили й товариші по палаті та родичі Леоніда, який і досі перебуває на лікуванні у хірургічному відділенні, палаті №3. А допомога ліками та фінансами йому вкрай потрібні, це допоможе прискорити повне одужання.

Залишити коментар