За що сільський голова отримала 1000 доларів хабара?

Інформує обласна прокуратура

Минулого тижня вручено повідомлення про підозру посадовій особі місцевого самоврядування одного з сіл Корюківського району, викритій при одержанні хабара у 1000 доларів США. На даний час досудовим розслідуванням встановлено, що ця особа не тільки одержала неправомірну вигоду за дозвільний документ щодо відведення громадянину земельної ділянки в центрі села, а й виготовила фальшиве рішення сесії сільської ради про надання відповідного дозволу. У повідомленні про підозру неправомірні дії сільського голови кваліфіковано за ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (службове підроблення та одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Передав два «мобільники» засудженому – отримав 1000 гривень

Оголошено про підозру працівникові Менської виправної колонії, який за незаконну винагороду в розмірі 1000 гривень передав засудженому два мобільні телефони. При цьому він достовірно знав, що в установах виконання покарань зберігати мобільні телефони засудженим офіційно заборонено. Більше того, посадовою інструкцією на цього працівника покладався обов’язок вилучати в засуджених заборонені предмети. Службовець виправної колонії набув статусу підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди).

На Семенівщині у підприємця забрали водойму

Прокуратура Чернігівської області довела в суді наявність і достатність правових підстав для повернення в розпорядження держави земельної ділянки водного фонду в Семенівському районі нашої області площею понад 8 га та вартістю понад 25 тис грн. Водойму було передано в користування орендареві у 2007 році для риборозведення. Але суб’єктом господарювання з часу укладення договору оренди вона за призначенням не використовувалася — риборозведення не здійснювалося, орендна плата не сплачувалася. За таких обставин господарським судом області 2 квітня позовні вимоги прокуратури підтримано, спірну земельну ділянку повернуто в розпорядження територіальної громади.
Довідково: Законодавством визначено, що невикористання земельних ділянок або використання їх не за цільовим призначенням, наслідком чого є погіршення їх стану, є однією з підстав для розірвання договорів про їх оренду.

2 коментарів

  1. Киборг говорить:

    Шо бляха за ребус? Десь, хтось, щось. Або пишіть хто хабарник, або взагалі не пишіть, а то так “цікаво”, шо зашибісь.

  2. вуж говорить:

    Так писали ж, Сядрино.

Залишити коментар