За втручання прокурора колишнього голову селищної ради притягнуто до адміністративної відповідальності, пов’язаної з корупцією

Корюківським відділом Менської місцевої прокуратури проведено моніторинг єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та встановлено порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Згідно вимог ч.2 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у підпункті «б» пункту 1, частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Встановлено, що колишній голова Холминської селищної ради Корюківського району, припиняючи свої повноваження несвоєчасно подав декларацію за період не охоплений раніше поданою декларацією.

Постановою Корюківського районного суду Чернігівської області колишнього посадовця визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 грн.

Корюківський відділ

Менської місцевої прокуратури

 

Коментарі закриті.