За звання найкращого читача району змагалися 11 учасників

Минулого тижня у районній бібліо-теці для дітей відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2015».

22

Зліва направо:Артем Архипов, Анастасія Корінь, Олександра Бичик, Анна Сухомлин

Приємно, що з кожним роком учасників конкурсу стає дедалі більше. А це означає, що битва за юного читача старою і доброю книгою не програна новітнім технологіям – діти читають!
Поряд з «досвідченими» конкурсантками взяли участь і новачки. Дівчачу компанію розбавив учень 2(6) класу Корюківської гімназії Артем Архипов. Артем приїхав до нашого міста недавно. Його сім`я була вимушена покинути рідне місто на сході через військові дії, які не вщухають там і донині. За день до проведення конкурсу Артем завітав у бібліотеку і повідомив, що хоче спробувати свої сили. І, забігаючи наперед, скажу: не прогадав!
Отож, юні читачі, учні 6 – 8 класів, представили на розсуд журі свої читацькі щоденники, куди занотовували найголовніше і найцікавіше з прочитаного ними, потім – змагалися у літературних конкурсах і презентували свою найулюбленішу книгу. Підтримати їх завітали на свято: дворазова переможниця районного етапу цього конкурсу, учениця 5(9) класу Корюківської гімназії Богдана Савенко, а також юні артисти: Антон Обараз та Регіна Пилипенко, які подарували присутнім гарний настрій і чудові пісні.
А журі тим часом визначило переможців. Цього року ними стали: Артем Архипов і Анастасія Корінь (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 6 кл. ) – ІІІ місце, Анна Сухомлин (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 7 кл.) – ІІ місце, Олександра Бичик (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 кл.) – І місце. За своїх читачів уболівали і раділи їхні наставники, бібліотекарі: Віра Мірошниченко, Наталія Єрмоленко, Оксана Дорошко, Марія Тютюнник. Не лише переможці, а й усі учасники конкурсу отримали заохочувальні призи та книги. Завершилося свято дружнім чаюванням.

Залишити коментар