Забарівський бранець

ЯК У ВОЛОВИКАХ ВИЗВОЛЯЛИ АВТОМОБІЛЬ НАШІ «ЕМЕНЕСНИКИ» 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Фабрика технічних паперів використовує багато клею для виробництва відповідних видів продукції. І саме його замовляють з великих фірм, які є у містах Західної України. І ось така минулого тижня нашому головному підприємству зі Львова відправила автомобілем марки MAN двадцятидвохтонну цистерну зі згаданою продукцією.
Автомобіль без будь-яких зупинок подолав відстань від Львова до Києва, а потім і Чернігова. Виїхав «на новгород-сіверську трасу», як її називають ще водії. У цей час пересувався уночі і 23 березня уранці водій планував повертатися до Львова. Біля одного з дорожніх розгалужень навігатор показав найближчу дорогу до Корюківки через Забарівку. MAN уже встиг подолати кілометрів з п’ятнадцять, а там, за селом Руда, автодорога пішла хитрим зигзагом. Саме у цьому місці не було покажчика «Корюківка». Потрібно було повернути направо, їхати по головній, а водій рушив прямо по бруківці. Виїхав на кінець вулиці Вокзальної, що у Воловиках, потрапивши у тупикове місце. Тут досвідчений водій великотонажного авто розвернувся. А за якісь хвилини «засів» на ґрунтовій дорозі.
Спроби вибратися були марними. Дочекався ранку. Почали сходитися люди. Селяни Забарівки доброзичливі, а тому кожен щось пропонував: один з них сказав, що допоможе трактором, інший – автомобілем, третій – тросом… І пішли у хід різні варіанти. Не кожен з них сприяв хоч якось вибратися. Великий автомобіль залишався на місці. Тоді спробували використати «лебідку». Спочатку вона подавала якусь надію, а потім, коли троси почали рватися, зрозуміли, і це не порятує. Були спроби зв’язатися з крупною львівською фірмою, яка відрядила водія. Це вже оперативно робили працівники Корюківської фабрики техпаперів. Але звідти відповіли: «Продукція фабрики, то хай вона дбає… А наш водій знає, як діяти у такій ситуації». Виходить, кинули шофера напризволяще.
24 березня селяни зателефонували на фабрику: «Допоможіть». І начальник фабричного ТОВ «Лорі –транс» Андрій Артеменко відразу ж викликав техніку і людей з корюківського відділення МНС, які до села Воловики прибули о пів на дванадцяту, зрозумівши, що великий автомобіль і водій потрапили у непросту пригоду. Кілька спроб витягнути не дали результатів. І , можливо, за четвертою, коли відповідним чином підготували дорогу, потужний «еменесівський » автомобіль витягнув великоваговий MAN. Але і це ще не був удалий фінал… Рятівникам ще з годинку довелося морочитися, щоби визволити автомобіль повністю та вивести його на автошлях з твердим покриттям. Селяни ж розповідають, що помилково у різні роки у їхню «пастку» потрапляли десяти автомобілів. Отже, напрошується висновок: було би добре, аби фабрика техпаперів допомогла виготовити і встановити на повороті з Рудої дорожній покажчик зі стрілкою «Корюківка». І зробили це треба якомога швидше. Тоді ніхто не блудитиме.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити коментар