Захід, зі сльозами на очах

DSC_0918_новый размер

12 жовтня у приміщенні РБК Корюківщина збирала кошти на потреби АТО, а також вшанувала тих, хто повернувся з війни. Керівництво ПАТ «Слов`янські шпалери – КФТП» підтримало наших хлопців матеріальною допомогою.

Сказати «спасибі» і допомогти «кревними» – це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто перебуває у зоні АТО чи повернувся звідти. Безперечно, що найбільшою підтримка має бути з боку держави, але… ми – люди і не можемо спокійно споглядати за тим, як наші хлопці воюють і з ворогом, і зі злиднями. Саме через це, по копійці збираємо кошти, теплі речі. Кожна дитяча листівочка, кожна шкарпеточка, сплетена мамою, хай навіть чужою – всі ці краплиночки тепла разом – сонце, яке світить з батьківщини.

Здається, місцеві артисти ще ніколи не виступали із таким завзяттям, як на концерті 10 жовтня у Районному будинку культури. Благодійництво – мета розважальної програми, яка була представлена виступами найкращих колективів нашої культурної галузі. Тут же, у холі, працював ярмарок-продаж виробів учнів та вчителів школи мистецтв, гуртківців центру дитячої та юнацької творчості. Кондитерськими виробами за символічну плату пригощали громадські активісти району, вишиваними виробами була представлена виставка молодіжної організації «Альтернатива». Виручені кошти та зібрані у спеціальній скриньці, яка зустрічала гостей концерту біля входу, будуть направлені на підтримку наших земляків. Привернула увагу і експозиція виставки, присвяченої благодійній акції «Рукавичка пам’яті».
Зала була переповненою, проте головними глядачами стали учасники АТО. Саме до них із словами вдячності за відвагу, мужність та небайдужість звернулися голова райдержадміністрації Віктор Чернуха, генеральний директор ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» Віктор Мурай та представник громадськості Леонід Неживий. «Я ніколи б і не подумав, що саме моє покоління знатиме, що таке війна, – сказав керівник найбільшого підприємства району, – що хтось із працівників фабрики візьме до рук зброю і перебуватиме на лінії вогню. Але сталося. Сьогодні наш обов`язок – допомогти тим, хто боронить наш з вами мир, – звернувся до присутніх Віктор Петрович і додав, що ПАТ «Слов`янські шпалери – КФТП» і надалі надаватиме допомогу землякам-учасникам АТО, у тому числі й у лікуванні. Всім, хто побував на сучасній неоголошеній війні, від імені керівництва фабрики було вручено по тисячі гривень. «Це найменше, що сьогодні ми можемо зробити», – зазначив директор підприємства. Також присутні на заході учасники антитерористичної операції отримали квіти і подарунки від організаторів свята – відділу культури РДА та КМГО „Альтернатива”.
Після хвилини мовчання за загиблими воїнами, серед яких і наш земляк – Микола Лущик, відбувся двогодинний концерт із патріотичним флеш-мобом, піснями та музичними композиціями від скрипалів школи мистецтв та інструментального квартету РБК. Були і танці, і пронизуючі до самої глибини серця пісні, щирі, українські, і такі, що налаштовують на позитив. «А нас б’ють, ми ж не падаєм, а женуть – не йдемо. Бо ми – українці, в своїй сторінці, хоч на хустинці – вріжем гопака», – піснею з такими словами закінчили концертну програму учасники співочого колективу РБК «Ритм».

P.S. Всього на підтримку учасників АТО та їх сімей під час заходу було зібрано близько п`яти тисяч гривень.

DSC_0916_новый размер

фото автора

DSC_1032_новый размер DSC_1025_новый размер DSC_1007_новый размер DSC_0984_новый размер DSC_0980_новый размер DSC_0972_новый размер DSC_0957_новый размер DSC_0950_новый размер

Один коментар

  1. вуж говорить:

    Напрасно они собирали деньги, можно было одолжить у бойцов “Шахтёрска”:
    Батальон патрульной службы милиции особого назначения “Шахтерск” расформирован, сообщил министр внутренних дел Украины Арсен Аваков в эфире телеканала 1+1.
    “Прекрасно дравшийся под Иловайском батальон “Шахтерск” был мной распущен, приказом министра, потому что неоднократные случаи мародерства в Волновахе и в других ситуациях имели место”, – сказал он.

Залишити коментар